Wpis z mikrobloga

-Jako demokrata i postępowy członek #neuropa uważam, że w naszym kraju to większość powinna decydować o ważnych dla nas sprawach
-Przynajmniej 70% Polaków sprzeciwia się inwazji dziczy do Polski #
-hurr durr to tylko zacofani faszyści! Ich zdanie się nie liczy! Polacy też kiedyś wyjeżdżali poza Polskę!

#bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy #korwin
j.....e - -Jako demokrata i postępowy członek #neuropa uważam, że w naszym kraju to w...

źródło: comment_lRVEFALrxxk20rDZMKLnesgRn0sn3wtZ.jpg

Pobierz
  • 27
I dlatego od kilku dni przeżywamy kolejne fale spamu członków bekowej grupy o imigrantach

@ja_tu_tylko_na_chwile: A to prawda, nawet teraz na głównej:
http://www.wykop.pl/link/2657033/autobus-we-francji/
http://www.wykop.pl/link/2656665/jaroslaw-gowin-uchodzcy-tak-ale-nie-muzulmanie-oni-sie-nie-asymiluja/

Dostajesz rozkaz i musisz go wykonywać, aż do odwołania.

xD
A to prawda, nawet teraz na głównej:

@JogurtMorelowy: Na głównej zawsze były znaleziska uświadamiające na temat muzułmanów. Członków neuropy jest zbyt mało żeby manipulować tym co wchodzi na główną. Natomiast ciągle przewijają się takie:

http://www.wykop.pl/wpis/13535933/wedlug-najnowszego-sondazu-z-wielkiej-brytanii-pon/
http://www.wykop.pl/wpis/13535183/wedlug-najnowszego-sondazu-z-wielkiej-brytanii-pon/
http://www.wykop.pl/wpis/13532519/4konserwy-neuropa-hurr-durr-zaleja-nas-uchodzcy-z-/

Wszystko na jedno kopyto, jeden argument, brak jakiejkolwiek refleksji.

xD

@JogurtMorelowy: Zabawne prawda? Rozmawiając z jednym czujesz się jakbyś rozmawiał z każdym. Wszystkie zdania na temat imigrantów, islamizacji, ekonomii, czarnych Amerykanów, feminizmu, religii,
ale ty wiesz, ze to nie kloci sie z logika ani nic? mozna byc za demokracja ale nadal miec zla opinie o tym jak wiekszosc zadecydowala.

@Horsecook: jak najbardziej. Po czym my możemy kręcić beke z lewackiej logiki.
Lewica jest za rządem większości, ale z poszanowaniem praw mniejszości.

@seicel: Nie, nie jest. Ale z ciekawości: jak ta wewnętrznie sprzeczna zasada odnosi się do zezwolenia na inwazję tysięcy potencjalnych przestępców i religijnych fanatyków do naszego kraju?
@ja_tu_tylko_na_chwile: Ale nie jest bo Ty tak twierdzisz czy masz jakieś słowa przedstawicieli lewicy, którzy tak mówią? Z tego co pamiętam to osoby takie jak Janusz Korwin-Mikke albo Grzegorz Braun postulują wprowadzenie monarchii i są przeciwni rządom większości. Nie dostrzegam sprzeczności w byciu za rządami większości i poszanowaniem praw mniejszości. Przeczytaj mój przykład, który pokazuje, że lewica szanuje decyzję większości, ale jeśli komuś ma dziać się przez to krzywda to będą
@seicel: Gdyby lewica szanowała decyzję większości, to każdy prawdziwy lewicowiec na wieść o tym, że przytłaczająca większość Polaków nie życzy sobie muzułmańskich imigrantów w ich kraju. Jedynie stwierdził, że się z tym nie zgadza, ale nie zamierza się tej decyzji sprzeciwiać. Widzisz coś takiego?

Poza tym sugerujesz, że ludzie, którzy uciekają przed ISIS to terroryści? Jak chcą szariatu i zwycięstwa islamu to by zostali i walczyli.

@seicel: Nie sugeruję, a
@ja_tu_tylko_na_chwile: Ciągle mówisz o jakimś wyimaginowanym lewicowcu, który nie istnieje. Czemu wgl nie odnosisz się do mojego przykładu? Nie można ślepo trzymać się zasady, że większość rządzi mniejszością, bo to prowadzi do dyskryminacji i wykorzystywania. Skoro większość ludzi w referendum wypowiedziała się, że chce wstąpienia Polski do UE to prawica nie powinna postulować wystąpienia.

Nie sugeruję, a po prostu czytałem oficjalne raporty wielu organizacji, które jasno stwierdzają, że muzułmanie w Europie
Ale my nie przyjmujemy muzułmanów, którzy popierają ISIS tylko takich, którzy są przeciwni i uciekają od niego. Nie możemy odmówić im pomocy skoro są po naszej stronie. To tak jakby podczas II wś zwykły niemiecki rolnik prosił o pomoc, a Ty powiesz won, bo inni Niemcy mordowali Polaków.

@seicel: Muzułmanie w Europie są najbardziej skrajną i radykalną grupą, a z każdym pokoleniem się jeszcze bardziej radykalizują. To jest fakt. Drugi fakt
@ja_tu_tylko_na_chwile: Masz bardzo ksenofobiczne poglądy. Zakładasz, że każdy muzułmanin to terrorysta, złodziej, morderca itp. itd. W takiej sytuacji nie widzę sensu w dalszej rozmowie. Ja nie przeczę, że multikulti na zachodzie nie wypaliło, nie przeczę, że wielu muzułmanów to radykałowie, którzy uważają, że dżihad oznacza zbrojną walkę. Jednak w odróżnieniu od Ciebie dostrzegam, że świat nie jest czarno-biały. Nikt rozsądny nie powie, że każdy muzułmanin morduje, gwałci, kradnie itd. bo to
Masz bardzo ksenofobiczne poglądy. Zakładasz, że każdy muzułmanin to terrorysta, złodziej, morderca itp. itd. W takiej sytuacji nie widzę sensu w dalszej rozmowie.

@seicel: :D

A nie lepiej powiedzieć, że się poddajesz z braku argumentów? Wybacz, ale puste, pseudoerystyczne truizmy możesz rzucać w stronę swoich lewicowych kolegów, którzy się na nie złapią. Co mnie obchodzi, że nie każdy muzułmanin to złodziej i terrorysta? Skoro jako społeczność będą 10 razy bardziej skłonni
@seicel: Zapewne nie chcesz już dalej dyskutować, bo im dalej w rozmowę tym bardziej okazuje się jak bardzo daleki jesteś od prawdy. Nie moich prywatnych poglądów, a stanowiska ekspertów i rzetelnych statystyk. Przytoczę tylko kilka raportów co do zjawiska nasilającego się ekstremizmu wśród muzułmanów:

(linki do raportów w tym komentarzu).

A succession of opinion polls have shown many Muslims are uncomfortable
with life in the UK, more so than those in