Wpis z mikrobloga

przeglądam oferty używanych samochodów do 8k i mi ręce opadają ( ͡° ʖ̯ ͡°) za 5k to chyba co najwyżej zardzewiałe g---o. jak już spełnia moje oczekiwania to wygląda jak multipla w kolorze końskiej sraczki.

#gorzkiezale #oswiadczenie #samochody
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SScherzo: astra g, polecam. Do 8k zamieścisz się spokojnie z instalacją gazową. Nie bierz z silnikiem x18xe. Jak juz to z x18xe1, chyba, że tanio znajdziesz wersję z silnikiem twinport. Nie wiem jak zachowują się te silniki z gazem. Jak będziesz zainteresowana to pisz. Dowiem się i dam info.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Fajny wygląd nie jest głównym wyznacznikiem ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Auto ogólnie jest stare, może być w przeciętnym stanie technicznym, albo mieć problem z dostępem do części zamiennych (oczywiście nie mówię, że przy tym fiacie tak jest). Ja się rozglądałem ostatnio za autem i doradzono mi Opla Astrę, Corsę lub Golfa 3.
  • Odpowiedz
@wloszczyn: a Seaty? koleżanka będzie Cordobę sprzedawać, jeździłam nim już jako kierowca i pasażer i mi się podoba, ale jej się ostatnio coś popsuło, jakiś czas temu też i boję się włożyć w niego hajs... mają go zrobić na picuś glancuś przed sprzedażą, ale sama nie wiem, czy warto. gdyby był 100% sprawny to bym wzięła, bo wiem od kogo, jeździłam, wygląda spoko, ma LPG, w zasadzie więcej nie trzeba
  • Odpowiedz
@SScherzo: że niby kusi do szybkiej jazdy?

Akurat ja mam biedną wersję silnikową, bo najsłabszą, tylko 131 koni, więc słabizna (najmocniejsze miały z fabryki 220, a po zabawach nawet w okolice 500 dochodzili :P).

Poszukaj fiata punto, wygląda lepiej niż astra, czy golf, części tanie, auto niezawodne. Znajomy ma punto II i tylko eksploatacja, a auto z rocznika 2000.
  • Odpowiedz