Wpis z mikrobloga

Seksualnie identyfikuję się jako helikopter bojowy. Odkąd byłem dzieckiem marzyłem o fruwaniu nad polami naftowymi i zrzucaniu ładunków wybuchowych na obrzydliwych cudzoziemców. Ludzie mówią mi, że człowiek nie może być śmigłowcem i jestem cholernie opóźniony, ale nie obchodzi mnie to, jestem piękny. Miałem operację plastyczną i zainstalowałem sobie noże obrotowe, 30 mm armaty oraz rakiety AMG-114 Hellfire na moim ciele. Od teraz chcę, żebyście mnie nazywali "Apache" i szanowali moje prawo do bezmyślnego zabijania z góry. Jeśli nie możesz mnie zaakceptować jesteś helifobem i trzeba odebrać ci prawo jazdy. Dziękuję za wyrozumiałość.

#pasta #copypasta #heheszki #humor #venciterzucapastami
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@innigri: No, to w sumie zależy co masz na myśli pisząc mądra. Raczej sama pasta ze swojej natury wyklucza mądrość. Może być trochę heheszków, perwersji, nawet suspens, ale raczej nie mądrość. Ja na ten przykład lubię pastę o Cejrowskim i butach.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@innigri: Nabył bym nowe, ale musiałbym wyjść z piwnicy, a tam się może W.c. czaić.
Ciekawostka: W.C. na prawdę zasuwa po świecie na bosaka, nawet w zimie. Info potwierdzone od znajomka z Polskie Radio.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: A to ciekawe. Kiedyś w wywiadzie mówił, że poza częstymi urazami małego palca u stopy i paru lekkich zadrapaniach, nigdy nie miał groźniejszych urazów. Dodał również, że większość miała miejsce w miastach i te tereny uważa za najbardziej niebezpieczne do bosych spacerów.
  • Odpowiedz