Wpis z mikrobloga

jakie zespoły widzieliście na żywo? wypiszcie w komentarzach. ja niewiele, ale staram się chodzić na te wartościowe. z tych, co pamiętam, to widziałam:

Immanu El
Nouvelle Vague
Gogol Bordello
Crystal Castles
The Car Is On Fire
Oddział Zamknięty
MGMT
Myslovitz
Afro Kolektyw
The Sounds
Nosowska
Patrick Wolf
Iron Maiden (2 razy)
N*E*R*D
Cool Kids of Death (ze 3 razy)
Morrissey
The Heartbreakers
Dead Can Dance
David Kuckhermann (ciekawa rzecz)
Einsturzende Neubauten
Metallica
Europe
Rammstein
Motorhead

więcej nie pamiętam albo były to jakieś g---o Juwenalia i się nie liczy. nie byłam też na żadnych festiwalach typu Opener, OFF. może kiedyś.

kolejne, które chciałabym usłyszeć na żywo:

Nick Cave and the Bad Seeds (!!!)
My Bloody Valentine
Sonic Youth
The Dresden Dolls

i tyle z takich must seen.

#koncerty #seenlive #muzyka
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koc_grzewczy: ja generalnie lubię ich starsze płyty, na koncercie grali głównie nowe kawałki i się trochę zanudziłam. szczególnie, że w Kongresowej się słucha na siedząco, byłam dwa razy i jeszcze nie przywykłam.
  • Odpowiedz
@musette: kto wie, Amanda Palmer już w Warszawie raz grała. tyle, że dali info dopiero w dniu wystąpienia i uznałam to za żart. a potem na YouTube z gorzkimi łzami oglądałam nagrania xD
  • Odpowiedz
@Dutch: też miałam na Depeche Mode iść kiedyś, ale akurat odwołali wtedy koncert bo Gahanowi coś ze zdrowiem dolegało, spieniężyłam bilet i potem już nie poszłam :)
  • Odpowiedz
@SScherzo:
Depesze dali na Służewcu w 2001 koncert, który do tej pory uważam za swój No. 1, spotkała się tam świetna dyspozycja Gahana i spółki z moim apogeum depeszowej fascynacji, lajnap też django/django, zagrali wszystko co mieli zagrać.

Widzę też, że na Myslovitzach byłaś, zapomniałem ich dopisać, a byłem ze 3 razy. Podobnie jak White Lies, na których byłem razy dwa i za drugim dali jeden z "koncertów życia". SORRY
  • Odpowiedz
@Dutch: oj to nie, to ja wtedy miałam 8 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Afro Kolektyw za czasów płyty Połącz Kropki. to były urodziny Radia Kampus, było wtedy też Cool Kids of Death właśnie. i Vavamuffin, ale specjalnie wyszłam przed nimi xD
  • Odpowiedz
@SScherzo: Afro się teraz niestety (albo i -stety, zważywszy na wątpliwą jakość ostatniego albumu) rozpadł, z popiołów powstał nowy band - Syndrom Sztokholmski, w kwietniu na fejsbuczku ogłosili że wypuszczają niebawem singiel... i do tej pory cisza :)
  • Odpowiedz
@SScherzo: nie widzę ich na Szpotifaju, więc masz zadanie bojowe - poleć mi ich najlepszą piosenkę, jak mi się spodoba, to wglębię się dalej, jak nie - pozostaną pogrzebani na wieki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz