Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #irlandia, ma ktoś z was konto w tym porąbanym Bank of Ireland? Czy nie ma tam możliwości sprawdzenia do kogo zrobiłem przelew? Tzn wszystkie dane przelewu tak jak to ma miejsce w Polskich bankach? Czy jestem jakiś ślepy i nie widzę czy to że po pierwszym odpaleniu konta online moje stwierdzenie ze system wygląda jakby był z przed 15lat jest prawdziwe?
  • 11
@Sledzik: Ja tam jestem zadowolona z BOI. Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Gdzie chcesz wyslac kase? Do PL czy do IE? Ja wysylam i widze do kogo... wystarczy dodac osobe do listy i aktywowac pierwszy przelew kodem, ktory dostaniesz przez sms lub poczta.
@Sledzik: mam BOI i jak poprzednicy, nie polecam. Próbowałem kiedyś wydrukować potwierdzenie przelewu, nie dało się. Bo nie. Można drukowac tylko tuż po zatwierdzeniu... Wydrukować potwierdzenia w oddziale też się nie dało, bo przelew był zlecony on-line.

Beznadziejny ta ich bankowość internetowa.

@CiepleWino chyba nigdy nie widziałaś jak działa NORMALNY system bankowości online.
@Sledzik: Nie pamiętam już dokładnie - może też nazwa odbiorcy była. Pamiętam na pewno że było to naprawdę niewiele ponad to co w 365online. Potem BoI zaczął pobierać opłaty za konto, a że jestem cebulakiem to uciekłem.