Wpis z mikrobloga

@ka_v: ja wiem tylko o NFL tak wiec jezeli chodzi o Chicago i Nfl to nie znajdziesz nic bo nfl zaczyna sie od wrzesnia. Nba, hokej i mlb oraz soccera rowniez pozniej bo sezony sie skonczyly. Jedyne co wiem co nadal aktywne jest to: Legends football league badz lingerie football league - ponoc obie sa poprawne nazwy. Wpisz sobie: Chicago Bliss to po fotkach bedziesz wiedzial o co chodzi
@ka_v: Walmart (jedno L!) jest wszędzie, ale to sklep do dupy - drogi i produkty średniej jakości, a warzywa to tragizm. W każdym rejonie usa najlepszy będzie inny market. Zacznij od walmartu i testuj inne.

costco


@robertK: no mam ich kartę. Dobry sklep na zakupy dla całej rodziny. Jak gość będzie mieszkał sam to na wiele mu się ten sklep nie przyda, bo z jednej strony trzeba wykupić członkostwo a
@robertK: $55 rocznie. To jest coś jak Makro w Polsce (Netto to normalny market z tego co pamiętam). W costco nie chodzi o hurtowe zakupy. Po prostu wszystko jest w wielkich opakowaniach. Np udka z kurczaka - 20 w opakowaniu. I tak ze wszystkim. Singiel tam jedzenia nie kupi, chyba że będzie wszystko mroził.
@ka_v:

Target: lepszy rodzaj Tesco, spoko rzeczy do domu, jedzenie takie owakie, nic specjalnego
Walmart: tani, najwyzej tez cos do domu, jedzenia nie polecam
Safeway: spozywczak + produkty sezonowe i apteka polecam od razu wyrobic kartę membership (kupuję tam szynkę "ham off the bone" najbardziej w smaku przypomina polską )

Whole Foods: Spozywczak ze zdrową organiczną żywnością
Trader Joe's: Spozywczak ze zdrową organiczną żywnością na styl europejski

To tego w zaleznosci