Wpis z mikrobloga

Mirki, niestety Wiedźmin zakończony a zanim zabiorę się za ponowne przechodzenie chciałbym chociaż trochę zapomnieć co się działo. W międzyczasie skoro #ps4 już zakupione fajnie by było pograć w coś innego ;) Niezbyt śledziłem rynek gier w ostatnich latach więc nie mam kompletnie pomysłu za co się zabrać i chciałbym prosić Was o pomoc w wyborze. GTA już przerobione na xboxie 360, mam tam też jeszcze niedokończoną Forzę 4 więc samochodówki nie są priorytetem. Myślałem o Bloodborne albo którymś z Assassinów ( zatrzymałem się na 3, black flag tylko kilka h na PC) ale jestem otwarty na wszelkie inne sugestie. Z góry wielkie dzięki!
  • 10
@Dziki_Waz: @deadisnotend:
Również polecam Last of Us. Z początku byłem bardzo sceptyczny jeżeli chodzi o przygodówki gdzie z góry mamy określoną drogę i wiemy że musimy iść w danym kierunku. Ale fabuła (która powoli buduje przywiązanie do relacji głównego bohatera) robi swoje i broni grę.
W ramach przerywaczy i umilaczy czasu czeka na mnie Battlefield 4 i Diablo 3(kupiłem dla multiplayeru kanapowego, w mojej ocenie trochę zepsuli multiplayer
@Dziki_Waz: Na Allegro polska wersja z pudełkiem jest za minimum 160. Dużo już z tego nie zjadę.

Stan idealny. Wszystko jest łącznie z paragonem sprzed miesiąca za 250zł.