Wpis z mikrobloga

edit wpis zawiera spojlery co do zakończenia, można się oczywiście tego spodziewać po wstępie, ale dam ostrzeżenie żeby więcej nie płakali zdziwieni

No i przeszedłem grę, smutno mi teraz ;_; jakie mieliście zakończenie, byliście z niego zadowoleni? U mnie Ciri umarła, Geralt chyba też, przygnębiająca wizja, zwłaszcza że wydawało mi się, że postępowałem przez całą grze dobrze i właściwie. W sumie mogłem się tego spodziewać, tak samo byłem zdziwiony po tym jak Krwawy Baron powiesił się przez moje wybory, wtedy też mi się wydawało, że jak to, przecież ja chciałem dobrze. :p

#wiedzmin3
Pobierz
źródło: comment_77uv0BsJRrsyRBl9hBALGmwwyWY703m7.jpg
  • 17
@Tukan29: tu nawet nie wiadomo o jaką grę chodzi u Ciebie w tym wpisie więc nie majak się przygotować na ominięcie go (a nie będzie każdy czarnolistował tagów dotyczących każdej gry i filmu, którego jeszcze nie oglądał)... Przeglądam mirko, widzę jakiegoś rycerza, widzę coś o jakimś zakończaniu, a potem już kątem oka łapię spoiler... I jeszcze wnioskuję po pierwszym zdaniu, że w odpowiedź na krytykę zamiast dodać spoiler dodałeś info o