Wpis z mikrobloga

Po roku przerwy tag #bijosienaparty znów aktualny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym razem bitwa na #wroclawskiewykopparty, a mierzyć się będą, ladies&gentlemen...

@Wyemancypowany_Prestidigitator, @92Gruszka, @kiszczak KONTRA @Bladi89, @ginozaur

Jesteśmy dumni, że tradycja dawania sobie w mordę zapoczątkowana na #krakowskiewykopparty [k---a, do tej pory nie ogarniam, że jakieś dwa typy przyszły sobie tam klapsnąć w dziąsłoXD ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ] nie umrze i będzie kontynuowana, tym razem w wersji drużynowej!

Jeszcze nie w pełni ogarniam o co poszło i czemu jest 3 vs 2, ale głównym motywem są #rozowepaski

Niedługo zakłady, nie przegapcie!
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@idol89: dalej nie rozumiem po co jeszcze bardziej wzniecać gównoburzę, przy tej ilości osób jaka będzie w sobotę wątpię by się wzajemnie odnaleźli a jeśli już to więcej niż połowa tego nie zobaczy XD
  • Odpowiedz
chyba pisal, ze nic o tym nie wie wiec co wy siejecie za ferment?


@wiktorek_pl: to - koleś zamieszany w afere mówi 'nie no ja nic o tym nie wiem, co wy mówicie' na pewno mówi prawdę, czemu miałby kłamać, ludzie w internetach nie kłamią
  • Odpowiedz
@kmicolo: Wiesz, zawsze można wyjść z pasażu, Ty na pewno w którymś momencie udasz się na stronę. Jeśli są chęci, to i okazja na pewno się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tuhna: Naprawdę sądzicie, że ktoś przyjdzie do pubu gdzie będzie 150-200 osób i p-------e Gruszce w ryj? To by tylko znaczyło, że na mirko przesiaduje większa patologia niż myślałem.
  • Odpowiedz