Wpis z mikrobloga

o jezu, wzielam trening turbo z cardio o trudności 4 w skali 5, wytrzymałam 1/3 treningu, następnym razem bedzie lepiej wierzę

pominę drugą serię i zrobię trzecią

#cwiczenia #cwiczzwykopem
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@natjes: wpisz Turbo Spalanie - Trening Odchudzający, same ćwiczenia nie sa ciężkie ale sa bardzo dynamiczne i szybko się męczy, ja dopiero zaczynam więc chyba się porwałam z motyką na słońce :P ale walczę dalej
  • Odpowiedz
Turbo Spalanie - Trening Odchudzając


@SScherzo: A, to. Mój różowy kiedyś to oglądał, 4/5 bym temu nie dał, 3 to max;) Powodzenia;)

Ton głosu lektora przy motywujących tekstach "teraz daj z siebie 100%" jest... no po prostu tak nieadekwatny, że aż śmieszny xD No i kto do cholery na padnij-powstań / burpees mówi "krokodylki"? O_o
  • Odpowiedz
  • 0
@natjes: nie wiem, wlasnie krokodyli pominęłam xD ale trzecią zrobiłam, więc not bad. tak czy owak - nawet 3 poziom to duzo jak na pierwszy raz chyba :P
  • Odpowiedz
wlasnie krokodyli pominęłam


@SScherzo: Tego akurat bym nie pomijał. W połączeniu z mountain climbers to jest ćwiczenie-morderca (przynajmniej dla mnie).

Na "rozgrzewkę" tabata, 4 minuty, 20s/10s, tylko dwa ćwiczenia: padnij-powstań i mountain climbers ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@WesolyMorswin: dzieki, zobaczymy :) póki co nie chce za bardzo schudnąć bo zamówiłam kostium na Aliexpress i stanik jest lekko za luźny, nie moge miec luzniejszego niz teraz xD a nowy nie dojdzie do wyjazdu
  • Odpowiedz
@SScherzo: hahaha, no czegoś takiego to jeszcze nie słyszałem - "jest kostium, to nie można za bardzo schudnąć". xD No ale trzeba przyznać, że całkiem sporo dziewczyn zrzucając kilogramy boi się o "utratę" biustu. :)
  • Odpowiedz
  • 1
@WesolyMorswin: akurat mi na tym nie zalezy, po prostu mi sie ten kostium podoba i chce skorzystać :P a problem jest pod biustem akurat, tam lekko odstaje na dole. ja moge miec brak cycków ALE JAK JUZ POBĘDĘ W TYM KOSTIUMIE xD
  • Odpowiedz