Wpis z mikrobloga

Znajomy prosił mnie, żebym znalazł mu na #aliexpress (albo #allegro, gdziekolwiek, byle tanio) #smarfon'a. Ale nie bylejakiego, bo pancernego :)

Może nie musi wytrzymać ostrzału z moździerza, ale po prostu - zalanie, (częste) upadki, takie tam.. Macie jakieś sprawdzone typy? Cena max 130$ (trudno w tej cenie będzie znaleźć coś dobrego)... Raczej coś pokroju telefonów Caterpillar, ale odpowiednio tańszy :) U majfriendów jest nawet jakiś tam wybór, ale nie wiem co to warte...

Będzie to jego pierwszy smartfon, nie jest zbyt bystry w te klocki, trudno wyczuć, czy będzie instalował wszystko jak leci, czy wystarczy mu to co standardowo w androidzie... Sądzę, że ten 1GB ramu by się przydał jako takie minimum. I
Pobierz husky83 - Znajomy prosił mnie, żebym znalazł mu na #aliexpress (albo #allegro, gdziek...
źródło: comment_LflAsCjBv9kzKHdat3x3PoNaH0tTRx72.jpg
  • 9
@husky83: Wczoraj przyszedł do mnie najtańszy pancernik z chin za 70$ - Discovery V8. I muszę powiedzieć, że jakość wykonania całkiem niezła. Co prawda trochę przemaka, ale kilkunastosekundową kąpiel wytrzymał. Jakość gumek i całości bardzo dobra.
Parametry cienkie (dlatego, że to tel za 70$) Aparat średnio-kiepski, GPS długo łapie fixa.
Za to ekran perfekt, głośnośc dobra i słychać wyraźnie.

Krótko mówiąc polecam pancerniki z chin, ale polecałbym te droższe (np. NO.1