Wpis z mikrobloga

Siemasz mirasy i mirabelki, w sumie to piszę zawsze do was po radę, chyba mam was za wuja dobra rada ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam pytanie odnośnie zarobków jako Junior Developer .NET, mam już przepracowane prawie cały okres próbny, niedługo czas na rozmowę o zarobkach i przedłużeniu umowy, ale za nic nie wiem ile mógłbym im zaproponować. Nie pracuję i nie będę póki co na cały etat, max jakie im zaproponuję to 4/5 więc to też zmniejszy moje zarobki ale mniejsza. Jak uważacie/myślicie, ile mógłbym/można wyciągnąć na takim stanowisku, mają już mnie wdrożonego więc to też jakiś plus, oczekują studentów którzy zostaną z nimi dłużej.

Odrazu odpowiem, że aktualnie robiłem to powiedzmy za pół darmo, pół płatnie, miały być praktyki a wyszło kawałek etatu za małą kwotę ale zawsze coś tam wpadło, a dużo też nie popisałem bo bugfixing leci. Takie będzie do portfolio, mi pasowało, chciałem się sprawdzić czy się nadaję w ogóle do pracy(moja pierwsza jakakolwiek).

Firma jest już trochę większa, nazwy tu nie podam bo może są tu mirasy firmowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na privie mogę podać ( ͡ ͜ʖ ͡)

Usuwajcie mnie za to: #programowanie #it #pracbaza #zarobki #niewiemjaktootagowac #bialystok
  • 5
@bazingaxl: Dostawałem powiedzmy 1 na rękę. Dla studenciaka to już coś, a czemu wyceniłem nisko i nie podałem odrazu normalnej stawki nie wiem, uważałem że idę na praktykę widocznie.
To nie jest firma która wyzyskuje studentów, nie ma u nas praktyk, szukają ludzi tylko do pracy, którzy zostaną z nimi dłużej.
I nie jestem mentalnie do tyłu ( ͡° ʖ̯ ͡°)