Wpis z mikrobloga

@Hardporecorn: Użyłem oficjalnej definicji pojęcia "Internally Displaced People" ze strony UNHCR:

According to the Guiding Principles on Internal Displacement, internally displaced persons are persons or groups of persons who have been forced or obliged to flee or to leave their homes or places of habitual residence, in particular as a result of or in order to avoid the effects of armed conflict, situations of generalized violence, violations of human rights or
@Hardporecorn: Rzeczywiście trochę nielogiczne, bo tutaj chodzi o migrantów wewnętrznych. Trudno sobie wyobrazić po co ktoś miałby wyjeżdżać z Lwowa do innej części Ukrainy biorąc pod uwagę tylko konflikt w Donbasie.
zdecydowana większość uciekła do kraju-agresora? Ależ ta grafika jest niepoprawna propagandowo :)


@smsmaj: 1.300.000 ucieklo z czego do agresora raptem 300.000. Dziwna ta Twoja wiekszosc. Jezeli to wbrew propagandzie to tej ruskiej ktora szerzysz.
@smsmaj: kolego, ty dziś pomyliłeś tysiąc z kilkudziesięcioma osobami, więc ty raczej używaj kalkulatora - sowiecki lud uciekał przed kapitalizmem - u nas tez Polacy uciekają przed faszyzmem na Zachód, hahaha

Kuba, więc nie proś innych o ogarniecie się, matematyk się znalazł, od siedmiu boleści, hahaha
@smsmaj: O jakiej manipulacji piszesz? Napisałem konkretne liczby i policzyłem jak dla przedszkolaka, jak coś jest nieprawdą to napisz co. Troszkę więcej analitycznego myślenia, troszkę mniej emocji.