Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi czy to normalne czy tylko u nas taka #!$%@? sytuacja xD
Zapraszaliśmy na #wesele samą najbliższą rodzinę, bez dalszych ciotek, wujków a i tak wyszło nam ponad 180 osób dorosłych.
Termin potwierdzeń minął i teraz liczymy że dorosłych będzie ~110.... Strasznie dużo osób odmówiło bo żałoba, nie ma ich w PL itd, nie wiem teraz czy się przeliczyliśmy po prostu czy nikt mnie nie lubi ()
  • 36
@Oskarek89: normalka. Ciesz się, że chociaż te 110,- zostało. Ludzie zamiast powiedzieć wprost, że im się nie chce lub kasy nie mają, to walą ścieme do końca.
@Oskarek89: nie martw się salą- lepiej jak będzie luźno niż mieliby goście być jak sardynki. Sama miałam małą obiadokolację poślubną w restauracji ale jak bywam na weselach to masakra jak potrafi być ciasno.
@Oskarek89: #!$%@?ę wasze polaczkowe wesela. Nasprasza niewiadomo kogo. Większości na oczy nie widział albo tylko raz w życiu ale co tam hajs się musi zgadzać. Teraz tylko jeszcze ładny wierszyk, że nie chcesz prezentów tylko hajs i zamiast kwiatów wino.

Mam nadzieję, że ludzie się opamiętają i przestaną po prostu przychodzić na takie biletowane potańcówki. 300-400zł od osoby a nawet więcej to cena jak za bal u cara. Ludziom nie widzi
@Oskarek89: To napisz na zaproszeniach, że nie chcesz żadnej kasy. Za darmo wstęp. Wtedy 180 osób przyjdzie. Powiedz mi tylko skąd 60tys i dlaczego tyle chcesz wydać aby jakiś wujek Janusz przez noc jadł i pił wódkę? Kredyt? Rodzice dają? 60tys to już połowa mieszkania. Nie sądzisz, że to byłaby lepsza inwestycja na nową drogę życia?
@ethics: No #!$%@? żal mi Cię

polaczkowe wesela

Nasprasza niewiadomo kogo

Większości na oczy nie widział

hajs się musi zgadzać

biletowane potańcówki

Dziwię się, że jeszcze są ludzie co przychodzą

Mam nadzieję, że ludzie się opamiętają


Dlaczego Cię tak boli, że ludzie sobie robią #!$%@? wesela i dlaczego Cię boli, że ludzie się na nich bawią? Weź gdzieś się zgłoś do jakiegoś ministerstwa jako specjalista ds. zatwierdzania wesel i będziesz wydawać
@keyah: Widzę, że jesteś z tych zastaw się a postaw się. Gówniarz 26lat a wyprawia wesele za 60k zł. Zadłuża się na całe życie czy może rodzina robi ściepe. Głupi zwyczaj i tyle. Rozumniem jak ktoś jest #!$%@? księciem to może wyprawić bal dla całego królestwa ale polaczek? Po prostu w głowach się przewraca tak samo jak z komuniami. Jakaś debilka chce zatańczyć w białej sukni przy wujaszkach pijących wódkę i
@ethics: Widzę, że jesteś z tych którzy oceniają wszystkich przez swój pryzmat. Zrozum, że są ludzie dla których 60k, to tak jak dla przeciętnego polaka 10k i wyprawienie takiego wesela nie wiąże się z żadnymi kredytami. Nie Tobie oceniać czy zwyczaj jest głupi i tyle. Zrozum, że nie każdy "polaczek" zarabia 3k.

Poza tym 60k na wesele to nie są jakieś kosmiczne pieniądze. 30k zwraca się w kopertach. Zostaje po 15k
@keyah: No właśnie, składa się cała rodzina + koperty aby kaszalot w białej sukni mógł zatańczyć przy starych ciotkach co i tak równo potem obgadają. Jak to dobrze, że mój #rozowypasek jest normalny i nie zalezy jej na atencji. Zrobiliśmy obiad w restauracji dla najbliższej rodziny. Ze swoich pieniędzy i nie wymagaliśmy prezentów.