Wpis z mikrobloga

Ok, teraz powiedz które sceny w singlu są zrobione :D

Za sceny odpowiada Filcefix, jak chcesz sobie pooglądać ładne mapy to polecam odpalić lokalnie multiplayera.

I co siedzi w waszym mb.fx ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to to moja słodka tajemnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leinnan:
@Waffenek: Domyślam się, że raczej post efecty i m. in. wiatr dla flory oparty na shaderze swytera bodajże. Poznaję to po tym, że ten Swytera ma tą fajną właściwość, że przy gruncie moc jest zerowa, a u Grandmastera wszystko lata byle jak(niestety u siebie mam ten drugi). Będziesz chętny pomóc poogarniać te sprawy(shadery) przy Sclavinii? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Raczej się nie przebije na główną

@Waffenek: Przebiłoby się, jakby filmik był dobrze zmontowany, tj. byłyby pokazane najbardziej atrakcyjne i kluczowe sceny i trwałby z minutę - półtorej. Na minus do "przebicia się" jest to, że nie od razu kojarzy się to z Homm3 - zupełnie inne animacje, kolory itd.

Do którego Mount & Blade to jest? Mógłbyś podać linka na Steamie? Wygląda ciekawie, tylko czy jest szansa na rozegranie takich
@JackBauer: Filmik jest stary, wrzuciłem go w ramach pokazania o jakim modzie mowa. Mod jest do Warbanda a link znajduje się w pierwszym poście. W kwestii bitew to oczywiście nie ma szans na dogonienie skali herosów gdzie w jednym oddziale znajduje się parę tysięcy postaci no ale z powodzeniem można pograć na 100-200 jednostek.