Wpis z mikrobloga

10.06.2015

2h boulderingu. Niektóre problemy nawet ciekawe, ale wszystkie rozwiązane (òóˇ)

11.06.2015

Ostatni trening przed wylotem do kraju kwitnącej wiśni.
W związku z tym postanowiłem machnąć sobie nowy rekord w siadzie. Od tak co by mi się lepiej leciało :D

Back Squat
60x3
80x2
90x1
100x1
110x1
115x1
120x1
127.5x1 – PR ()
130x0 – nope.

Clean & Jerk
60 O
65 O
70 O
75 O
80 O
85 O
90 O
92.5 O
97.5 X – PR attempt (pull nawet dobry, szybkie zejście, jednak nie trafiłem dobrze na barki i sztanga zleciała do przodu)
97.5 X – wyszedł tylko high pull i od razu puściłem, bo wiedziałem, że nie wejdzie

Jerk From The Rack
80 O
85 O
90 O
95 O
100 O – tak mnie niefortunnie wygięło w C, że dalej nawet nie próbowałem dokładać ciężaru, ale spokojnie zblokowane

Clean High Pull
90x5
90x5
90x5

I co ja teraz będę robił przez kolejny miesiąc... ()
No cóż. Pozostaje mi trening domatora. Brzuszki, pompeczki i jechane :D

#hybrydowyogorek #mikrokoksy #silownia #wspinaczka
  • 20
@saw_an_mars: jako, że planuje odwiedzić ponad 15 miejsc w ciągu 4 tygodni, to myślę, że warto to opisać. Także tak, będzie :)
Po drodze jeszcze 2 dni Wiedeń, ale to chyba zbyt mainstreamowe miejsce do opowiadania :P
@Legendowsky: jak tylko będzie się gdzieś dało to pójdę, ale:
- mam w miarę określony plan co i gdzie robię
- pakuje się w mały plecak jak na laptopa (ba, nawet połowy nie mam zamiaru zapełnić!)
- nie będę miał ze sobą ani ciuchów, ani butów, ani niczego takiego

Zobaczymy jak będę na miejscu, ale cudów nie przewiduje. Zresztą trudno, nie ma co płakać, kolejny raz tam pewnie szybko nie pojadę
@Legendowsky: ale później musiałbym je dalej ze sobą targać :P
Hotele, hostele, domy, mieszkania, airbnb. Wszystko jak leci. Większość już ogarnięta, a część na miejscu.
@Legendowsky: bilet kupiłem już w listopadzie zeszłego roku :)
To raczej kwestia co raz to łatwiejszego podróżowania, tańszych biletów, większej ilości miejsc do zatrzymania się etc.
@vexeen: wracam 12go, szykuj sie.
Aktualnie okolice 75-76kg, moze nawet i 78, jako ze ostatni miesiac to trening codziennie i jedzenia w opor.
Ale spokojnie do 75 moge zejsc w kilka dni.
Naaadal celuje w <70kg. Kiedys :P
@shdw: To dawaj znać jak tylko wrócisz i lecimy! Ja ostatnio nawet nie mam czasu tutaj pisać nic o treningach, ale pochwalę się, dzisiaj MC 152,5kg 5x2 @73 kg!
@shdw: Ja zawsze idę "serie x powtórzenia". Zmieniłem lekko trening teraz na 3 dni + 2 razy sprinty w tygodniu. Bez dodatków wygląda to tak:
A.
Siady lekko 5x5
Klatka z pauzą 5x3
MC lekko (dynamiczne wyjście w górę) 5x3
Podciągania + inne dodatki

B.
Siady ciężko 5x3
Żołnierskie 3x5 + 2-3 serie mniejszym ciężarem, żeby trochę hipertrofii dowalić bo wąskie mam te barki
Podciągania + inne dodatki

C.
MC ciężko
@vexeen: i elegancko. Ja mam troche wieksza czestotliwosc, ale bede tez biegal dla lepszej regeneracji, na weekendsch w rest day dlugie wybiegania, a sprinty kiedy nie będe mial czasu na trening.
@shdw: Ja niestety nie dam rady częściej ćwiczyć, bo by mi układ nerwowy padł. Muszę mieć czas zregenerować CUN zwłaszcza po treningu na zakresie 5x2 czy 5x3.
@vexeen: ja nie wiem jak, ale 6x w tygodniu trenuje bez proboemu na wysokiej obietosci :< zaraz bedzie ze genetic freak albo #!$%@? trenuje :P
@shdw: Dlaczego? Śledzę Twoje treningi w miarę. Czym innym jest OL x1 serie + wielostawy na podobnej zasadzie, a czym innym 5x3 submaksymalnymi ciężarami co trening. Z drugiej strony - najzwyczajniej w świecie możesz mieć bardzo dobrą regenerację naturalnie ;).
@vexeen: to tez fakt, ale nie zmieni to faktu ze codziennie robie submax na wiekszosci cwiczen zlozonych.
No nic, jak wroce i beede mial staly trening to wtedy będe analizowal.