Wpis z mikrobloga

Wczoraj wysyłałem CV na jedno ogłoszenie na magazyniera. Ogłoszenie przygotowanie w miarę normalnie miejsce pracy Katowice, wszystko co powinno być opisane (obowiązki, wymagania, umowa)

Dziś dostałem taką odpowiedź na moje wysłane CV

Informujemy, iż zakończyliśmy etap przyjmowania zgłoszeń naszych kandydatów na stanowisko

-pracownik magazynu. Spośród do tej pory nadesłanych na naszą skrzynkę mailową aplikacji CV zdecydowaliśmy

się wyłonić Pańską kandydaturę oraz odpowiedzieć na zgłoszenie. Wydaje nam się, iż Pańskie

umiejętności idealnie wpiszą się w budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz są wystarczające do

pełnienia funkcji drugiego z czterech naszych przyszłych pracowników.

Dbając o dobre imię firmy "Senetic" kładziemy nacisk na niekaralność wszystkich naszych pracowników, także

niezbędne jest wcześniejsze potwierdzenie ww wymogu. Prosimy więc o wysłanie w ciągu 7 dni

roboczych od dnia dzisiejszego skanu aktualnego zaświadczenia o niekaralności z Krajowego

Rejestru Karnego bądź skanu obu stron dowodu osobistego, który pozwoli nam sprawdzić oraz

potwierdzić wymagane przez nas informacje. Proszę o wypełnienie kwestionariusza osobowego który

dołączamy w załączniku. W Celu weryfikacji Pańskiego konta bankowego poprosimy o przelanie kwoty

1.00PLN na podane przez nas w następnym mailu dane.

Z poważaniem,

Adam Buchacz


Do tego załączony kwestionariusz gdzie m. in trzeba podać pesel.
Uważajcie na adres senetic-biuro@wp.pl

Gość się podszywa pod inną firmę o tej samej nazwie która również się mieści w Katowicach.
Ogłoszenie na moje zgłoszenie zostało już usunięte ale tu daje [link](http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:OznEm-QuFcgJ:olx.pl/oferta/praca-dla-mlodych-jako-pracownicy-magazynu-CID4-IDattsz.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk≷=pl) do google cache/

#praca #uwaga #katowice #slask
  • 14
  • Odpowiedz
@sylwke3100 w Krakowie warto uważać na niby-piekarnie, które oferują 4000 zł za pracę w charakterze kierowcy, przy czym w mejlach piszą o skanie dowodu osobistego w celu sprawdzenia "czy się panu punkty nie skończyły"..
  • Odpowiedz
@sylwke3100: lol senetic działający na mail'u wp.pl, dobre :D

w seneticu to raczej magazynierow nie zatrudniają.


@ZaczynamOdNowa: Jakieś trzy lata temu radzili sobie z jednym magazynierem, ale teraz pewnie mają ze dwóch :P Przeca ktoś musi wysyłać towar który sprzedają, prawda? :D
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Dziękujemy bardzo za opublikowanie informacji na wykopie o takim procederze. Oczywiście jest to nielegalne podszywanie się pod naszą firmę. Nigdy nie pozwolilibyśmy sobie na pobieranie jakichkolwiek opłat od kandydatów w procesie rekrutacji. Poinformowaliśmy już OLX i WP o takich działaniach i mamy nadzieję, że konta zostaną zablokowane. Sprawę najprawdopodobniej zgłosimy również organom ścigania.

O wszystkich naszych rekrutacjach informujemy zawsze na bieżąco na naszych stronach http://kariera.senetic.pl/oferty-pracy/ , zawsze udostępniamy adres email
  • Odpowiedz