Wpis z mikrobloga

@ppqa: to jak orientujesz się w temacie to jeszcze powiedź mi kiedy będą mi sprawdzać czy mam szafę na broń? (zgodną z S1) bo zamówiłem z kolegą, ale jeszcze nie doszły.
@Paviarotti: szafę masz mieć w momencie zakupu pierwszej sztuki broni.
Czyli możesz odebrać pozwolenie wraz z promesami i nadal szafy nie mieć.

Co do kontroli przechowywania to są one "losowe" i mogą nastąpić w dowolnym momencie. Np. dzielnicowy wpadnie do Ciebie o 22:30 w sobotę.
I tutaj uwaga: pod żadnym pozorem nie otwierać szafy, jak jesteś po alkoholu.
@ppqa: dzięki wielkie jeszcze raz. Czyli z szafą na spokojnie, spinałem się, że może być już potrzebna.

Trzeba uważać na tych dzielnicowych, różne triki stosują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Promesy bezterminowe. Szafę sprawdzają dzielnicowi. Mi wpadli w wakacje przed 23 w sobotę. Akurat wyjeżdżałem autem z garażu nad morze (ʘʘ) Daj znać na ile dostaniesz sztuk decyzję. U mnie w WPA Wrocław max 6 sztuk na początek. Jak kupujesz np. 2 sztuki broni od jednego właściciela to najlepiej złożyć wniosek na zakup dwóch sztuk broni na jednym zaświadczeniu.
szafę masz mieć w momencie zakupu pierwszej sztuki broni


@Paviarotti, @ppqa: Spokojnie, żaden przepis nie wymaga, byś szafę posiadał. Broń masz prze-cho-wy-wać w szafie w sposób uniemożliwiający dostęp osobom nieuprawnionym. Nie musisz więc wcale wariować i na siłę kupować jakiejkolwiek szafy, by ją mieć przed zakupem broni - nim nie będziesz jej posiadał, możesz broń przechowywać np. u kolegi z koła. Na upartego, to mógłbyś z nią spać i łazić