Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem z ubraniem xD
Sprawa wygląda tak że jak byłem młodszy to zawsze coś tam udało się urwać ze sklepów w galerii handlowej (cropp, new yorker, house) mimo że w większości to jakieś gimbociuchy ze szlugensami, marihunanen, albo powiedz gdzie jest hajs tu dziffko, ale zdarzyło się straszne nieszczęście i trochę się zestarzałem. Ogólnie nigdy szczególnej wagi nie przywiązywałem do ubierania się, wolałem kupić jakiś sprzęt albo coś ale chodzić w jednym przez rok xD. Ale teraz 21 lvl here i kompletnie nie mogę znaleźć nic w tych sklepach co by mnie nie odrzucało jakimś lansem/mega młodzieżówką. I tutaj pytanie do Was, gdzie kupujecie jakieś ciuchy, warto gdzieś zajechać w porządne miejsce żeby się obkupić, czy macie jakiś porządny sklep internetowy(tylko że potem ciężko z dopasowaniem chyba) ? Proszę mnie oświecić proszę gdzie się teraz kupuje porządne ubrania bo zawsze zlewa była xD

#pytanie #modameska
  • 21
@MokasynZniszczenia: jesli moge dam ci rade:
Jestes chop a nie baba. Nie trac czasu na rozmyslanie w co sie ubierasz bo masz tylko jedna ale za to zajebista stylowke:
codziennie zawsze bialy t-shart, jeansy i do tego buty jakie masz pod siebie.Koniec problemow!

Ja mam podejscie, ze gora(anielska czesc ciala) zawsze i bezwzglednie czysta
Dól (jest szatanski) i jak nie jest znaczaco brudny to sie nie przejmuje...
Buty to indywidualne jak
plaszcz jest dobra opcja ;) mam dwa i szukam nastepnych. Nakrycie glowy dla mnie to kaszkiet albo beret.
Wiesz kazdy ma inna stylowke....ja tylko podalem ci moj przyklad bo lubie wygladac z klasa i zarazem bez biegania i kupowania rzeczy ktore raz zaloze i wrzuce do szafy.
@NR00: no niestety, w tych co wymieniłem w 99% to straszny szajs, rzeczywiscie da się znaleźć jednolite bluzy przykładowo ale wydaje mi sie że dosyć słabe i takie na "#!$%@? dane", tu troche problem mam że mała oferta tych sklepów u mnie
skora, plaszcz, biale podkoszulki i pod nimi jak trzeba termo koszulki.... swetry sa bleeee raczej dobry polar bez naszywek i prasowanek....
jestem za funkcjonalnym ubiorem.... z ladnego wygladu juz wyroslem ( ͡º ͜ʖ͡º)