Wpis z mikrobloga

Ludzie spod tagu #seriale nauczcie się #!$%@? używać google. 100 razy dziennie ktoś się pyta "gdzie oglądne nowy odcinek xxx?!?!?". GOOGLE. Ludzie, wszystko na bieżąco jest wrzucane w hd na np. darmowe MEGA które #!$%@? szybciej niż każdy torrent czy gówno portal online. Nazwa serialu s0xe0x MEGA i każdy nowy odcinek macie. Ewentualnie dodajcie sobie do zakładek twoddl, yourserie albo myrls i ściągajcie bez limitów, w dobrej jakości.
  • 15
@maku93: myślałem że to tylko odłamek ludzi ogląda seriale na gówno portalach ale od kiedy zamknęli parę stron nie ma godziny żeby ktoś nie pytał o to gdzie dostać jakiś serial... Aż się zastanawiałem czy to ja jakiś dziwny jestem że muszę mieć odcinek pobrany w hd na dysku.
@truskawaa: ehh... chodziło mi o coś gdzie nie będę musiał się wysilać i szukać jeszcze opisów seriali itd... od wielu lat tego używalem i byłem przyzwyczajony
@wersX: no faktycznie, przekopiowanie nazwy serialu w Google to jest coś zajebiście ciężkiego. Zresztą na wielu stronach poza opisem serialu jest też nawet opis odcinka. TYLE CZASU ZAOSZCZĘDZONEGO
@szafaaaa: tak, 2 minuty w google są ciężkie, skoro można mieć cały portal z wszystkim czym się chce, po co sobie utrudniać życie, wolę używać google do czegoś innego
@pesia:
@szafaaaa

Zawołał mnie tutaj zielonka @truskawaa, chodzło mu o inny wpis odnośnie portali z torrentami, a nie odnośnie seriali... chodziło mi o portal z torrentami, gdzie jest dużo użytkowników wrzucających seriale...
@wersX
@wersX: no dobra ale ja cały czas mowie o ludziach którzy wiedzą czego szukaja. Wiedzą że chcą nowy odcinek gry o tron albo hannibala. Ale serio, przecież te wszystkie portale mają przekopiowane opisy z filmweba które i tak są #!$%@?. Zanim zabierasz się za nowy serial nie oglądasz jakiegoś zwiastuna? Nie przeczytasz recenzji? Coś poza 2 zdaniowym ogólnikowym opisie?
@szafaaaa: owszem, jeśli mnie jakiś dwu zdaniowy ogólnikowy wpis zainteresuje to robię dosyć dokładne rozeznanie i fakt, wiele seriali przez to przeoczyłem

chociaż taki 2 zdaniowy wpis miał też zaletę, przy researchu można się natknąć na spoilery