Wpis z mikrobloga

@kj5: Potrzebuję czegoś, co będzie mi wyświetlać tekst tak, jak na Androidzie przy najmniejszej dostępnej rozdzielczości (żeby sprawdzać też, czy tekst się zmieści).
@MarianKolasa: Da się gdzieś w tym Bluestacks zmniejszyć rozdzielczość? Taka duża do niczego mi się nie przyda. :(
Dodam jeszcze, że tłumaczenie nie jest jeszcze zaimplementowane w aplikacji dostępnej w sklepach, więc muszę odpalić maila z przesłaną appką i w ten sposób ją zainstalować.
@Kliko: Ba, nie mam nawet telefonu z iOSem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam telefon, którego używam wyłącznie do dzwonienia, odbierania telefonów, wysyłania i odbierania SMS-ów. Ma połączenie z Internetem, ale z niego nie korzystam. A aparatem zrobiłam całe jedno zdjęcie.
Ale jest ok, Bluestacks już mi działa, zmieniłam rozdzielczość w rejestrze i testuję.
Dzięki, ale chodzi tylko o testowanie tłumaczenia i poprawianie od razu stringów w Transifex, do którego nie mogłabym Ci dać dostępu. :( Muszę przez to przebrnąć sama i poprawić, co się da; jak już będzie ok, to za darmo sobie będziesz mógł ściągnąć i testować do woli. ;)