Wpis z mikrobloga

@opinel: brawo, w 1.5 roku osiągnąłeś poziom, który po normalnym kursie miałbyś w 6 miesięcy. Gratuluję ;)
Zaoszczędziłeś hajs - profit!. Straciłeś czas - brak profitu.
  • Odpowiedz
@valdo: Chciałem chodzić na normalny kurs, ale kiedy jeszcze pracowałem wszystkie miały stałe godziny, a ja pracowałem w różnych dniach tygodnia. W dodatku trzeba systematyczności czego mi najbardziej brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak trochę od niechcenia jestem w stanie coś wydukać i załatwić co mnie cieszy.
  • Odpowiedz
brawo, w 1.5 roku osiągnąłeś poziom, który po normalnym kursie miałbyś w 6 miesięcy. Gratuluję ;)

@valdo: Moim zdaniem się mylicie Panie. No chyba, że są kursy co jak idziesz to otwierają Ci głowę i szuflą ładują wiedzę.

@opinel Gratki - szczególnie za wytrwałość. Robić coś przez 1,5 roku to nie taka łatwa sprawa.

Napisz coś więcej :) Co to za język. Do którego levela w duo udało ci się dojść.
  • Odpowiedz
@duckar: Kurs to po prostu większa ilość wiedzy w krótszym czasie. To co jest w Duolingo to max poziom B2. Jeśli ktoś zna podstawy to dobije do tego poziomu w pół roku.

Sam po 9. miesiącach indywidualnych lekcji przeskoczyłem z angielskim z B1 do C2.
  • Odpowiedz
@duckar: Francuski 13 lvl. Jakieś 2/3 drzewka. Mój problem to mega niesystematyczność i nie raz zdarzały się miesięczne przestoje. Miałem jakąś paczkę 500 słów na anki, ale szybko mi się znudziła i zacząłem samemu sobie robić papierowe z duolingowego materiału. Dodam tylko że mówię wyłącznie w czasie teraźniejszym ( ͡° ͜ʖ ͡°) No może delikatnie zacząłem używać przeszłego (passe compose)
  • Odpowiedz
@duckar: nic wielkiego :) miałem nieco farta, bo trafiłem na bardzo dobrą i ultra tanią nauczycielkę (za 3 pełne godziny tygodniowo płaciłem... 30 zł) do tego kupa chęci do nauki i jakoś poszło
  • Odpowiedz
@valdo to nawet nie są śmieszne pieniądze, to jest za darmo, stawki są mniej więcej 50zł/h u dobrych nauczycieli, zazdroszczę! heh nawet ja kiedyś w gimbazie/licbazie udzielałem korków kilku osobom i brałem 20zł/h, na pewno nie 30 za 3
  • Odpowiedz