Wpis z mikrobloga

@aKu_: Jak już Kindle, to z niemieckiego Amazonu. Cyfranek Ci zaraz pewnie wrzuci wskazówki. ;)
Zależy, czego potrzebujesz od czytnika. Dobre są jeszcze np. Kobo, Pocketbooki... Czego oczekujesz od sprzętu?
  • Odpowiedz
@aKu_: Koniecznie Kindle. A jak budzet pozwala, to wez paperwhite. Mam, i powiem, ze juz przy pierwszej ksiazce stwierdzilem, ze warto za to podswietlenie zaplacic wiecej.
  • Odpowiedz
@a2rec: @aKu_: ja uzywam podswietlenia praktycznie caly czas, wtedy ekran faktycznie wyglada jak kartka papieru, a nie jak szary papier toaletowy z nadrukiem
  • Odpowiedz
@aKu_: Co do podświetlenia - zgadzam się. Jak możesz, to warto wziąć model ze światełkiem. Ale to nie jest tak, że Kindle jest bezwarunkowo najlepszy i bezawaryjny. Zdarzają się awarie, uszkodzenia. Tylko fakt, że polityka gwarancyjna Amazonu jest wzorowa, przynajmniej póki sprzęt jest nią objęty. :)
  • Odpowiedz
@aKu_: Tak, jak już wspomniano nowy Kindle Paperwhite samodzielnie kupiony z niemieckiego Amazonu ma aktualnie bardzo dobry stosunek możliwości do ceny :) Tu jest krok po kroku co i jak:
http://cyfranek.booklikes.com/post/1046359/jak-kupic-czytnik-amazon-kindle-w-niemieckim-oddziale-amazon
Dzięki zamontowanemu oświetleniu można się uniezależnić od zewnętrznych warunków, na przykład w autobusie, poczekalni itp. Wtedy światełko się przydaje. Ja w nocy jak czytam, to z normalną lampką, ale i całkiem po ciemku też można na Paperwhite poczytać.
  • Odpowiedz