Wpis z mikrobloga

Długi ten dzień dzisiaj Mirki ale co się #!$%@?ło to też mała bania. Jadę sobie dzisiaj na lotnisko im. Chopina w Warszawie z miasta Łodzi w celu odebrania koleżanki z pracy po jej delegaturze.W pobliżu lotniska zaczęło mi coś pukać, stukać w aucie. Dźwięk na razie słaby i jakby coś gdzieś obijało albo tarło. Mówię sobie, pewnie nic poważnego to na spokojnie wrócimy do Łodzi. No i tak zapier...jadę zgodnie z przepisami naszą piękną polską autostradą i coraz bardziej ten dźwięk robi się słyszalny. Pomyślałem, że pewnie łożysko albo co. Zajeżdżam na serwis, Pan się bryknął, wracam i rzecze: "Panie no to bardzo możliwe, że łożysko ale to prawdopodobnie łożysko w skrzyni biegów. Będzie drogo i nie będzie auta na weekend. No ale wjedziem na podnośnik to sprawdzim dokładniej. Zadzwonimy do Pana." No to wróciłem do roboty taxą, lekko zdenerwowany powyższą sytuacją. Dzwonią. "Sprawdziliśmy. Mamy dobrą wiadomość i złą wiadomość. Dobra jest taka, że to nie skrzynia tylko coś znacznie prostszego. Zła jest taka, że ktoś chyba Pana na osiedlu nie lubi bo Panu poluzowali śruby w jednym kole." ( ͡º ͜ʖ͡º) WAT?! Co to za #!$%@? pomysł, żeby komuś odkręcać koło?! No a jakby mi się jakoś to koło odkręciło na autostradzie przy maksymalnej, dozwolonej prędkości to co?! Czy ktoś o tym w ogóle pomyślał? No bo jeśli tak to był to zamach na moje marne życie! Jeśli nie, to ten ktoś jest skończonym idiotą. Najlepsze w tym wszystkim, że mam podejrzenia kto to zrobił. Blok obok, pod którym parkuję auto, mieszka jakiś dziadek, który już się do mnie kilka razy #!$%@?ł, żebym tu nie parkował bo to nie mój blok. Ja mu grzecznie zawsze odpowiadałem, że na ten parking wychodzą okna z mojego mieszkania i chciałbym móc od czasu do czasu zerknąć na auto (np. czy ktoś mi kół nie odkręca :P). Nie ma przy tym "parkingu" żadnego oznakowania, że tylko dla mieszkańców bloku nr coś tam. Każdy tam może parkować i #!$%@?. Niemniej jednak Pan był zawsze bardzo niegrzeczny i mam podejrzenia, że mógł to ten stary #!$%@? zrobić. Jak myślicie Mircy co z tym tematem zrobić? No to taguje: #coolstory #truestory ##!$%@? #mechanika (?)
  • 4
@Maxioo: Na razie planuję parkować w innym miejscu i spokojnie wypatrywać, które auto jest tego podejrzanego starego capa. Jak już je namierzę (jeśli oczywiście posiada auto) to będę myślał co dalej ;) Zasugerowali mi też w serwisie zakup specjalnych śrub zabezpieczających i chyba je kupię.