Wpis z mikrobloga

Taka historia:
Wchodzę do domu robię kanapeczki itp.
Przychodzi #rozowypasek składa życzenia i daje czekoladę #wtf ?! (myślę super prezent bulwo).
Z tylu czekolady mała karteczka z napisem "chcesz lepszy prezent ? znajdź go"
ok #challenge, chce lepszy prezent wiec zaczynam poszukiwania.
chodze po domu zbierając kolejne karteczki z miejsca do miejsca aż znajduje kopertę a w niej..??




#rozowepaski #muzyka #urodziny #podchody #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
Pobierz qantor - Taka historia:
Wchodzę do domu robię kanapeczki itp. 
Przychodzi #rozowypa...
źródło: comment_AlF1Afs7HGkkTZpNYSxOklNBBhiUhCUq.jpg
  • 28
@qantor: Szkoda, że na każdym etapie nie było zagadki do rozwiązania. BHaR to jedna z moich ulubionych płyt, też bym się ucieszył.

Swoją drogą, zastanawiałem się nad zrobieniem puzzlehuntu, mógłby być na wykopie. Ciekaw jestem, czy byłoby zainteresowanie.
@qantor: Jako ich wielki fan od lat ( przed sagą zmierzchu #pdk), który był już na wielu koncertach powiem Ci jedno - #!$%@? już jest a nie Muse. Niestety, ale i tak gratulacje i miłej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Weishaowang: nie, cumplu. Słucham szeroko pojętego rocka alternatywnego i po prostu Muse to był i jest babski zespół. Zawsze słuchały go tylko moje koleżanki. Ale jak Ci się podoba to się cieszę, że idziesz na koncert i życzę miłej zabawy.
@1DVS_BSTD: Argumenty godne bordo naprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Babski zespół, bo słuchały go moje koleżanki. Chyba nie ma co nawet próbować dyskutować.
Bellamy jest geniuszem muzycznym i pisanie pierdół, że to babski zespół tylko świadczy o autorze takich słów. Kawałki z płyt jak Showbiz czy Absolution są mniej znane, no ale domyślam się że Ty obracasz się w kręgach "starlight" etc. kawałkach wylansowanych przez filmy jak