Wpis z mikrobloga

@Takumi: nie problem o taki wpis, dodajesz populistyczny tekst na temat wyższości kultury zachodniej, japonia to ciota i c--j i patrzysz jak sypią się plusy. Tylko musisz zmienic avatar.
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: Wiem, wiem, ale to było na zasadzie wpis ~30 plusów i do tego miljon komentarzy z tą samą ilością plusów. Z tych nocek spamowych to brałem udział tylko w jednej, tej z gifami z tańcem, ale pamiętam to doskonale xd
@wooles: nie wyszłoby, musiałbym do tego wyczyścić wszystkie komentarze/wpisy z randoma i #anime, bo tak to by mnie szybko zdekonspirowali
(
  • Odpowiedz
@joookub: Bordo nie dla mnie. :)
1. Byłem kiedyś nr. 8 w rankingu ( ͡º ͜ʖ͡º) ... więc wyścig szczurów mnie już nie jara
2. Jestem na celowniku jakiś botów (to chyba związne z tematyką polityczną) przynajmniej 2 minusy na początek gwarantowane reszta idzie sama jak "owczy pęd".
3. Teraz być bordo = być syfiarzem najebywaczem politycznego spamu bo debile najchętniej to kopią.... moja szczera
  • Odpowiedz
1. Byłem kiedyś nr. 8 w rankingu ( ͡º ͜ʖ͡º) ... więc wyścig szczurów mnie już nie jara


@FlaszGordon: OO

2. Jestem na celowniku jakiś botów (to chyba związne z tematyką polityczną) przynajmniej 2 minusy na początek
  • Odpowiedz