Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki. Opowiem wam historię jak to dzięki jednemu z nas pojawił się u mnie uśmiech na twarzy.
21 Maja #urodziny ! 23 lvl here. Oczywiście celebracja na #mikroblog bo jakże by inaczej :) Przeglądam sobie tag #cebuladeals jak to polaczek-cebulaczek i widzę ten wpis http://www.wykop.pl/wpis/12749123/jesli-ktos-spod-majesso-szuka-akurat-bluzy-to-do-j/
Myślę spoko zobaczymy co tam będzie ciekawego, znalazłem całkiem fajną bluzę i T-shirt w cebulowej cenie także bierzemy ! Wypełniam formularze, dane i jako dobrze wychowany człowiek w "wiadomości dla sprzedającego" dziękuję za to że podesłał nam kod na -20% na bluzy że to miło z jego strony i że w sumie dzięki niemu mogę sobie zrobić fajny prezent na 23 urodziny . Przelałem kasę i dziś dostałem paczkę, wróciłem z pracy , otwieram a tam oprócz zamawianych ubrań koperta z logiem firmowym . Ciekawość nie pozwalała zbyt długo czekać i po otworzeniu koperty zobaczyłem list z podziękowaniem za zakupy , Krótki liścik w którym gratulują wskoczenia na 23 lvl (szkoda że każdy kolejny lvl mniej cieszy smutnazaba.jpg ) oraz przepyszną #czekolada z orzechami! . Naprawdę bardzo miły gest ze strony @MAJESSOpl , kiedy po ciężkiej pracy człowiek może się uśmiechnąć i ucieszyć się jak dziecko z takiego prezentu. :) Dzięki takiej obsłudze i podejściu do klienta bądźcie pewni że jeszcze do was wrócę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam @MAJESSOpl i przy okazji #wolajo i #obgadujo abyś wypił ze mną kompot i zjadł czekoladę której już za dużo nie zostało :)
#coolstory #truestory
Pobierz BercikVanFafaq - Siema Mirki i Mirabelki. Opowiem wam historię jak to dzięki jednemu ...
źródło: comment_q9bmzvMVfgqE6KmMUTyL8Zg3UClV2rjw.jpg
  • 7
Pozdrawiam @MAJESSOpl i przy okazji #wolajo i #obgadujo abyś wypił ze mną kompot i zjadł czekoladę której już za dużo nie zostało :)


@Bercik_Van_Fafaq: Pozdrawiamy solenizanta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wonzki: Nie przesadzaj kolego. Nie za każdym miłym gestem musi kryć się jakiś spisek. Obiecuję, że jeśli też coś kupisz u nas w dniu swoich urodzin to również dorzucimy czekoladę ;) I naprawdę nikt nie będzie