Wpis z mikrobloga

Ale wysyp bananów straszących PiSem na Wykopie. Jeszcze Duda prezydentem nie został, a ci już na nim chuje wieszają xD Teraz pytanie takie na serio: ile wam teraz za to płacą? To są jakieś umowy na zasadzie "teraz walczysz, a później masz stanowisko"? Bo tak myślę, że już #60groszyzawpis to za dużo dla partii, więc będą cięcia, ale parę groszy się zawsze przyda. Gdzie w ogóle kochani można taką robotę dostać? Z fartem.
#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Awerege: Aaaa ratunku PiS: będziemy musieli chodzić do Kościoła, mówić prawdę, oszczędzać a nie brać kredyty, media będą bardziej środkowe.... Aaa straszne. Dla nich. Ale nie dla nas
  • Odpowiedz
@miodek898: Wiedziałem, że będzie wysyp trolli, ale aż taki? Prawie co drugi wpis w gorących pośrednio wiesza chuje na nowym prezydencie. Jeszcze nic nie zrobił, a już o nim tak mówią, jakby w tym kraju ginekologami i urologami mogli być tylko księża.
  • Odpowiedz
@Awerege: trolli? Trollowanie to sztuka. To sa zwykle lemingi lewackie. Pol fejsa mam zawalone od placzu o religii na maturze, idacej wojnie z ruskimi i medialnej nagonce na smolensk XD
Ciemnogrod pelna para.
  • Odpowiedz