Wpis z mikrobloga

Płać Bitcoinami w każdym terminalu PayPass

Startup OneBit opracował rozwiązanie dzięki któremu poprzez ich aplikację będziemy mogli płacić Bitcoinami wszędzie gdzie obsługiwany jest sieć MasterCard PayPass

OneBit przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa zamienia natychmiastowo bitcoiny na każdą walutę lokalną używająć BitPay i płacąc właścicielowi poprzez terminal NFC. OneBit umożliwia płatność w każdym miejscu wyposażonym w MasterCard PayPass na całym świecie, przy zerowej prowizji.


dobrze czy dobrze?

#coinformacje <-wszystko o kryptowalutach

tyskieponadwszystkie - Płać Bitcoinami w każdym terminalu PayPass

 Startup OneBit o...

źródło: comment_kONAJigqKmkzcTkI0vRJDpTlEDxSaLIw.jpg

Pobierz
  • 8
To jest spor wyzwanie m.in. dla takich pośredników płatności jak my. Natomiast powstaje pytanie, czy potencjalne oszczędności będą w stanie przekonać płacących i sprzedawców do korzystania z rozwiązań innych niż kartowe.
@InPay: już wolę zapłacić Wam jako pośrednikowi ponieważ wiem, że wspieracie kryptowaluty robiąc wiele dla infrastruktury bitcoin niż płacić takiemu pasożytowi jakim jest Mastercard, który najchętniej zniszczyłby kryptowaluty. Wszyscy pamiętamy wypowiedzi Mastercard sprzed kilku miesięcy.
@tyskieponadwszystkie: oto gdzie działają tacy krwiopijcy jak Mastercard Wenezuela: inflacja szaleje, a karty zyskują

Na pozór pogrążona w głębokim kryzysie Wenezuela to kraj, w którym trudno jest rozwijać biznes. Jednak szalejąca inflacja działa na korzyść co najmniej jednej branży. Gdy gospodarka kurczy się w kilkuprocentowym tempie, MasterCard notuje wzrosty liczby i wolumenu transakcji kartami.

Dla takich firm nie ma znaczenia na kim robią pieniądze!
Wiem, wiem zaraz powiesz mi, że
p.....4 - @tyskieponadwszystkie: oto gdzie działają tacy krwiopijcy jak Mastercard We...

źródło: comment_leDTOzRiWQt4rHT8wPjuYznQlAibS86R.jpg

Pobierz