Wpis z mikrobloga

Ok, temat jest krótki. Czy znaleźli by się na wypoku ludzie chętni na AMA ze Sławomirem Sulejem? Mam opcję mu wyjaśnić na czym to polega i spytać o zgodę i w sumie też przeprowadzić z nim to AMA. Plusiki i komentarze kto byłby chętny, a będę ogarniał temat i pokażę ilu jest chętnych Panu Sławkowi.
Dla nie znających aktora z imienia i nazwiska, jest to aktor z klasyków takich jak Psy2(wyrwałem chwasta( ͡° ͜ʖ ͡°)), Nic Śmiesznego, Kiler czy też Poranek Kojota, zdjęcie poglądowe:

Nie wiem jakich użyć tagów, żeby dotarło do szerszej grupy ludzi, jakieś propozycje?
#ama #kiciochpyta #pytanie
jestemleniem - Ok, temat jest krótki. Czy znaleźli by się na wypoku ludzie chętni na ...

źródło: comment_vYi3ghDvzSN7NbDV24qEXgOZT2taNcgc.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@jestemleniem: Niech będzie pochwalony pan nasz Jezus Chrystus... Koło Szecherezady przechodziłem i patrzę stoi ta kobita. Tak jakoś biednie wyglądała, a ja w Boga wierzę, to żal mi się jej zrobiło. No to mówię pójdziesz ze mną, tu niedaleko... do Wielkiego Ryśka. Rysiek ma melinę, całkiem niedrogo bierze. Śledzia można tam kupić i czarne. To jego teść, to takie robi, że to lepsze niż szynka; ja wolę. To wypiliśmy tam
  • Odpowiedz