Wpis z mikrobloga

@Atrus: @sekate: Ok, sciagnalem, jest numerek ale przerazilem sie tymi festyniarskimi kolorkami i ogolnym przepamprowaniem, na szybko wygooglowalem jak usunac to z tych paskow bocznych ale dalej nieco zbyt oczojebne jak dla mnie... Jakbym chcial to odinstalowac, to da sie czy musze calego WOTa na nowo stawiac?

Btw, zakladam ze czerwone na mapie to zasieg rysowania - nie powinno to byc okregiem a nie kwadratem?
@sekate: ... Dobra, na razie sie nie posypal -_-

Wiesci z placu boju - wywalilem Aslains, wyglada zdecydowanie zbyt festyniarsko jak dla mnie, tak sie #!$%@? nie da grac.

Zamontowalem na nowo proste XVM i dalej tych zasranych rzymskich cyfr nie ma. Czy ktos kto z tego korzysta moglby mi podeslac pliczek xvm ktory u niego dziala?

@Atrus: @sekate: @Bociek01: @ONGHi:
Dobra, co zrobilem:
1. Wywalilem WOTa
2. Postawilem WOTa na nowo, zagralem bitewke na czystym, bylo ok.
3. Zrobilem tutaj http://www.modxvm.com/en/xvm-xvm-xvmconf-configuration-editor/ nowy config, tak jak ja chce.
4. Zainstalowalem XVM z tego zrodla http://www.modxvm.com/en/download-xvm/ v6.1.1.1
5. Wgralem config
6. Numerkow levelow dalej, #!$%@?, nie ma
7. Zalaczam screena ustawien, komentarz do niego:
Lewy gorny - jak mam ustawione w konfiguratorze
Pracy gorny - ustawienia
źródło: comment_iPtzzsWkhZ3gFHFF5B8zx1GJx9TA2PzO.jpg
@DryfWiatrowZachodnich: wywalając wota tylko go odinstalowywałeś czy usuwałeś też pliki które zostają na C?
Bierz pod uwagę, że XVM często nie działa prawidłowo bo taki już jest tani. Jednego dnia nie ma go jakby wcale a na drugi dzień niczego mu nie brakuje mimo nieingerowania w jego istnienie.
Nie umiem Ci pomóc.
@DryfWiatrowZachodnich: "Editor is obsolete. It is not compatible with new XVM versions. Configurations made with this editor can cause some problems. Use it at your own risk (or do not use at all) - z google translatora -->> Edytor jest nieaktualne. To nie jest kompatybilny z nowymi wersjami XVM. Konfiguracje wykonane z tego edytora może powodować pewne problemy. Użyj go na własne ryzyko (lub nie używać w ogóle)
@Bociek01: Widzialem, tylko mialem nadzieje ze da sie to jakos obejsc, bo wszystko poza tymi levelkami dziala poprawnie.

Zajrzalem recznie do plikow takich jak xvm, markersAliveExtended, markersAliveNormal, markersDeadExtended, markersDeadNormal i wszedzie dla "levelicon" zmienilem z false na true, nic to nie dalo, wiec teraz to juz nie wiem( ͡° ʖ̯ ͡°)