Wpis z mikrobloga

@mentis: masz rację a ja uważam ich za debili ale to czas pokaże. Nic nie szkodzi lepiej dla nas. A czytałeś o tym zajściu Aple z Samsungiem? Co Reuters dzisiaj pisał bo mi się nie chciało czytać.
U.S. appeals court reverses part of #apple's $930 million verdict vs #samsung


@mentis: Apple gets partial win on appeal in Samsung patent case

nic nie pęknie


@mentis: kiedyś w końcu musi pęknąć

będzie QE4 i będą pompować


@mentis: jeszcze nie wiadomo kiedy będzie. Cały czas zapewniają, że nie będzie ( ͡º ͜ʖ͡º) Ściema jak zwykle ale ja przewiduję, że jak Chiny zaczną pompować
Pobierz p.....4 - > U.S. appeals court reverses part of #Apple's $930 million verdict vs #Sam...
źródło: comment_K7GZGtufTgGxjhdvY5VVS0v5r57A8QBv.jpg
wydaje mi się, że będzie dołek, ale ogólnie to wolę posiadać gotówkę w tym momencie niż bitcoiny


@oniee: ale wcześniej pisałeś że właśnie masz Bitcoiny [zakup przy 1560 CNY], a nie gotówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
30% partycypacji plebsu w rynku, a przy 70% i euforii można liczyć na załamanie.


@mentis: ja na pewno nie liczę na szybkie załamanie ale ono nastąpi bo musi nastąpić. Chociaż to może być nawet jutro, ot tak z dnia na dzień. Oni już o tym wiedzą ponieważ przygotowują się do tego jak wcześniej pisałem.

Rzeź na rynku obligacji. To zwiastuje przyszłe kłopoty #obligacje

To zdanie spodobało mi się najbardziej ( ͡
Pobierz p.....4 - > 30% partycypacji plebsu w rynku, a przy 70% i euforii można liczyć na zał...
źródło: comment_6u9TtrdEdNA92iUTVP4Prh1QUjOIzLSV.jpg