Wpis z mikrobloga

chcę zmienić sieć komórkowa z Orange POP, zalezy mi na tym by nie płacić miesięcznie więcej niż 30 złotych (nawet byłoby fajnie mniej) oraz żebym miała możliwie jak największy pakiet internetowy i jakieś darmowe minuty. wszystko w tej cenie oczywiście. i przeniesienie numeru. gdzie najlepiej? naliczanie sekundowe tez byłoby miło.

#orange #tmobile #play #njumobile #komorki
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pertaseth: no a ja nie zamierzam bo nie rozmawiam tyle przez telefon zeby tyle płacić, mam darmowe rozmowy z domowego. internet jest dla mnie ważniejszy. SMSow to ja w ogóle nie wysyłam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pertaseth: no spoko, ale skoro mam w pakiecie z internetem tanio domowy bez limitow na komórki i korzystają z tego 3 osoby to bez sensu aby każdy pakował w swoją komórkę osobno za 70 ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pertaseth: poza tym nie wiem jaki telefon mozesz miec za taki
abonament, iPhone w abonamencie to jakieś 150 złotych miesięcznie, nie p------o mnie zeby dwa razu więcej za telefon płacić bo w abonamencie xD a, i to było na 3 lata chyba xD
  • Odpowiedz
@SScherzo: w tych 9 zł abonamentu możesz wykorzystać 9 zł na cokolwiek: sms, mms, internet, gadanie. Jak nabijesz > 9 zł, to zaczynasz placic, ale są GÓRNE limity, tj. nie można zapłacić więcej niż 19 zł za tel. na komórki np. (jak dobijesz do 19 zł to potem masz już za darmo), internet itd. Dziwne, ale działa.

http://www.njumobile.pl/oferta/nju-z-rachunkiem - na dole są suwaczki, ustawiasz sobie ile gadasz, ile internetujesz i
  • Odpowiedz