Wpis z mikrobloga

chcę zmienić sieć komórkowa z Orange POP, zalezy mi na tym by nie płacić miesięcznie więcej niż 30 złotych (nawet byłoby fajnie mniej) oraz żebym miała możliwie jak największy pakiet internetowy i jakieś darmowe minuty. wszystko w tej cenie oczywiście. i przeniesienie numeru. gdzie najlepiej? naliczanie sekundowe tez byłoby miło.

#orange #tmobile #play #njumobile #komorki
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SScherzo: Ja jestem w play i korzystam z formuły 4 w 1 (21 zł, 1GB ,darmowe do play esy jak i rozmowy, SMS darmowe dla wszystkich) virgin jest nieco tańsza i bardziej nastawiona na internet. Najlepiej leniu sama sobie sprawdź, to raptem kilkanaście minut roboty.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pertaseth: w dzisiejszych czasach uważam za normę takie usługi. ja płace 30 złotych i muszę wydać z nich 12 na pakiet internetowy. za wszystko muszę dodatkowo płacić no w tej cenie nic nie ma poza ta kasa.
  • Odpowiedz
@SScherzo: polecam Viking Mobile, płacisz 20 zł na miesiąc, masz internet 2gb (jeśli nie wykorzystasz to przechodzi na następny miesiąc), sms'y do wszystkich za darmo, pierwsze 100 minut gadania po jakiejś niskiej cenie (nie pamiętam ile było). Sam jestem w Viking Mobile od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz