Wpis z mikrobloga

Czy rok czasu na przygotowanie się do ślubu i wesela to dużo czy nie dużo? Na dogranie wszystkiego, aby było super. Pytanie do tych już żonatych #niebieskichpaskow bo wydaje się że rok to ho-ho duuużo, ale też słyszałem, że to niewiele czasu na takie przygotowania.

I druga sprawa: cumple, gdzie kupowaliście garnitur na ślub? Ile trzeba wydać? Zmieszczę się w 1000-1200 zł? Chciałbym naprawdę jakiś ciekawy, dobrze dopasowany i elegancki, modny. Na przykład taki, aby koleś prowadzący tego bloga mógł powiedzieć "nie jest źle" ( ͡° ͜ʖ ͡°) W jakim sklepie polecacie kupić garniak?
#slub #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #wesele #garnitur
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pila_mechaniczna: co do garniaka jeszcze - kwestia miasta. ja we Wrocławiu mam zamiar zobaczyć noor (przy zachodniej) - mam od nich jeden gang i jestem bardzo zadowolony, na sieciówki przyjdzie czas. Za 900 uszyty w wawie - to chyba z poliestru cały, sama dobra wełna tyle kosztuje na garnitur inny niż komunijny... a gdzie praca krawca, podszewki itd.
Warto poczytać trochę http://macaronitomato.blogspot.com/ - skrajność chwilami, ale ciekawa wiedza
  • Odpowiedz
@zorq:
Przecież pisałem, że nie było szyte w Warszawie, a w Płońsku. (to tak, jak dla Wrocławia jakiś Brzeg Dolny :) )
I ani ja, ani kilka innych osób które tam robiło nie narzekamy. Wiem, że to nie jest inwestycja na lata, a jednorazowy wydatek.
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: szyty na miare ma Craig. Generalnie mozesz to zrobic na dwa sposoby.
Od razu bierzesz szyty na miare z welny i placisz ile placisz badz
Przymierzasz standardowe i pozniej ich krawiec badz i zew poprawia to tak zeby lezal jak nalezy. Kazda firma ma inny rozmiar mimo ze np. obie na metce maja 39. Ja zrobilem to drugie ze wzgledu na ograniczenie czasowe (zmienilem prace i musze teraz p---------c
  • Odpowiedz