Wpis z mikrobloga

#psy #labrador

Na wiosnę 2016 kupujemy z narzeczoną labcia! Jestem super szczęśliwy bo od ponad 3 lat chodziłem, myślałem, rozważałem, rozmawiałem. Postanowione! Teraz tylko przez kolejne 10 miesięcy przygotować dom, siebie, przyjaciół i rodzinę i jechać po nowego członka rodziny do hodowli!

Zaraz padnę ze szczęścia :)
  • 14
@Sixshoes: znajomy tez niedawno kupil, po tygodniu zlamala noge uderzajac o kamienny murek podczas biegu i leczenie kosztowalo do tej pory prawie 2000 euro. Wniosek: uwazac na kosci, bo podobno ta rasa jest dosyc wrazliwa ;) picrel - a tak na serio, bo zakladam ze Ci sie to nie przytrafi, zycze szczescia bo sam zawsze chcialem miec labradora ale poki co nie mam warunkow - swietne psy.
Pobierz Triplesix - @Sixshoes: znajomy tez niedawno kupil, po tygodniu zlamala noge uderzajac...
źródło: comment_jxrn8Fyyv8ZlGKFuZjcpYKyiURjbwBpv.jpg
@Triplesix: Wiadomo - takie sprawy jak wet trzeba mieć w głowie i mieć na to odliczoną kwotę w zapasie ale myślę, że każdy swiadomy właściciel wie o takiej rzeczy jak decyduje się na Labcia.

odliczam dni i godziny do przyszłorocznej wiosny! Na oku mam hodowlę Sodalis którą polecił mi kolega @Fracha

mam zamiar skontaktować się z nimi niebawem i porozmawiać o planowanych miotach :)

idę skakać z radości ;)
@Sixshoes: nie oceniam, nie znam, ale widzę, że mają staffiki, a to jedna z moich ukochanych ras. Za tymi wymienionymi przez Ciebie nie przepadam, więc zupełne przeciwieństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)