Wpis z mikrobloga

@Morfeus: Już jest, ogłoszono drugie testy Storj, trzeba mieć 10k tej waluty, żeby się załapać i móc zarabiać. Inwestorzy się powoli budzą i już troszkę rośnie.
@kkorba: powiem w ten sposób tych asset już się namnożyło w dziesiątkach jak nie w setkach, gemz itd itd ( tutaj akurat gemz uważam za ciekawy projekt jako jedyny ) a odnośnie krypto to samo jest tego setki i w 95% są to śmieci. Mam kilka ( liczyć na palcach jednej ręki ) krypto ( btc,ltc, crave, nav, dash + gemz i reszta nie zbyt mnie obchodzi. ) Jak by człowiek
@kkorba: NO TO ZOBACZCIE WYPOWIEDŹ PEPEO AKA MORFEUS TĄ NADEMNĄ, KOLEŚ NIE WIE CO PISZE INWESTUJE W COINY KTÓRY NIE MAJĄ ZNANYCH DEVÓW - DEV ANONIMY - COINY W KTÓRE SŁUŻĄ TYLKO DO WYPOMPOWANIA COINA I ZNIKNIĘCIA PO TYGODNIU LUB SWOBODNEGO JEGO OSUWANIA SIĘ I NABIJANIA JANUSZY NA RÓŻNYCH POZIOMACH A MAMY TAKI PROJEKT JAK STORJ KTÓRY MA ZNANY DEV TEAM NAGRODĘ MIĘDZYNARODOWĄ WYSTĘPUJE NA RÓŻNYCH IMPREZACH ABY SIĘ PROMOWAĆ I
@maniakbitcoin: żal Ci dupę ściska że nie kupiłeś crave gdy było tanio? Albo że Ciebie nie stać by go kupić? Crave obecnie to jeden z najlepszych projektów w krypto. Nie ma znaczenia że ekipa crave pracuje nad kilkoma projektami. Crave jest czymś o czym będzie bardzo głośno. Jeszcze masz czas by kupić crave , już nie długo nie będzie Ciebie na to stać a ja będę się z Ciebie tylko śmiał.
@Morfeus: Kolego nie wiesz ile zarobiłem na krypto i jakimi ilościami obracam także przymknij się, odkąd tu jesteś tylko naganiasz na coiny. Ja już wielokrotnie pisałem że z 90% to scamy, p&d. Jakbyś zapłacil 5 btc fee za wejście do grupy P&D to byś wiedział w jakim poziomie wyjśc z crave, a że nawet kontaktu nie masz jak dojść do tej grupy to się ciskasz i miotasz i próbujesz czy to