Wpis z mikrobloga

Tak szczerze, moi drodzy mirko-politolodzy, czemu Kukiz byłby według was złym kandydatem na prezydenta?


#wybory
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@team1212: Dobrze, przepraszam. Kto więc według ciebie powinien wygrać? Kukiz może i nie ma pozycji w światowej polityce, ale przy prawicowych poglądach jakie prezentował, był najprzystępniejszym z kandydatów prezentujących podobne postulaty.
  • Odpowiedz
@team1212: Dlatego warto było oddać głos na widocznie rosnącego w siłę Kukiza, żeby nawet w razie, nieuchronnej, porażki duży procent na finiszu przełożył się na wyniki jesienią. W przypadku Korwina nie było szans na przeskoczenie na wyższy poziom - gośc jest po prostu p----------y. Stąd dla mnei Kukiz był najrozsądniejszy :v
  • Odpowiedz
@Kanken: Nie wiem kto, nie było w tych wyborach kandydata, który by mi programowo pasował. Faktem natomiast jest, że Kukiz nie ma żadnego programu z wyjątkiem JOWów, które są na ten moment po prostu szkodliwe i - co ważne - sprzeczne z jego rzekomą antysystemowością. Jestem pewien, że 90% jego wyborców nie ma nawet pojęcia jak działają JOWy.
  • Odpowiedz
@Kanken: Najważniejsze, to było osłabienie Komorowskiego bo nie spodziewałem się szczerze mówiąc że już w 1 turze Komorowski będzie miał tak słaby wynik w porównaniu do poprzednich sondaży (dających mu miażdżące zwycięstwo od razu).
  • Odpowiedz