Wpis z mikrobloga

@kamdz: naucz sie czytac ze zrozumieniem. jak smierdzi tiebreakiem w 2 gemie, czyli jak widac ze obaj zawodnicy/zawodniczki beda raczej trzymaly wlasny serwis do konca seta
@balast69: 2 gema? jaja sobie robisz ;D nie jestem znawcą tenisa, ale wiadomo, że czasem jest 3-3 w gemach i jest przełamanie na wygraną w secie, to jak Ty w drugim gemie stawiasz tie-break to pewnie skutecznośc tego to 5% ;D
@mor4w: oczywiscie ze sa przelamania, to jest tenis. przelamania sa mozliwe po 1-1 jak i po 3-3.. wiec element ryzyka jest zawsze, wole jednak ryzykowac pi duzym kursie niz po mniejszym a po stanie 5-5 mozesz zamknac z dobrym zyskiem. wrzuce ci pare kuponow z wczoraj postawionych wczoraj. tych przegranych nie zamknietych w czas ze wzgledu na pazernosc tez.
@mor4w: ok, zbyt duzo kopania bo az mi historia nie daje rade i mowi zeby za 30 sekund sprobowac znowu.. na screenie masz mojego totala z ostatnich 48 godzin.. do tego dochodzi jeszcze grany wczesnie przy 1-0 set williamsowej, ktora gralem na 6-0 i przegralem bodajze 70-80 euro bo nie zamknalem kiedy serwowala suarez co kolega @panpe: moze potwierdzic.. i wczoraj w nocy gralem jeszcze jakis dziwny mecz od stanu
Pobierz balast69 - @mor4w: ok, zbyt duzo kopania bo az mi historia nie daje rade i mowi zeby ...
źródło: comment_QceOOa7vEQ1Wv7ROxE54L91yovGAtF0P.jpg
dwie sensacje. kuznetsova 5/1 i kvitova 6/1.. kto by postawil takiego dubla bylby bogaty, a mnie znowu zgubila pazernosc i nie zamknalem 3 singli na 6-1 kvitovej przy stanie 5-1 30-0 i serwisie williams, liczac ze jakos kvitova dogra. no nic ja nigdy sie chyba nie naucze. i pomyslec ze moglem lyknac 75% z tych kuponow a czekalem i skonczylo sie tak jak zawsze
Pobierz balast69 - dwie sensacje. kuznetsova 5/1 i kvitova 6/1.. kto by postawil takiego dubl...
źródło: comment_IVad2j6Nz3JGAY5FrF1x0RnM9drkbelT.jpg