Wpis z mikrobloga

No dobra, przyszedł czas na #rzucaniepalenia #rzucampalenie. Szukam jakiegoś średniego sprzętu za rozsądną cenę chodzi mi o #epapieros #epapierosy Pytanie do was mireczki jakiej marki produktu używacie, jak to jest z częściami zamiennymi i konserwacją, na co zwracać uwagę. Kiedyś kupiłem jakiś złom i drapało mnie to strasznie w gardło, i paliłem tego więcej niż zwykłych papierosów. Chce się pozbyć smrodu papierosów z moich ubrań rąk, i ogarnąć jakoś swoje zęby bo żółte mocno. I zmienić nawyk palenia po obiadku pozbyć się tych "rytuałów" Bo to musi być szluga przy sraniu szczaniu, skończeniu misji w gierce, czy za raz przed snem. Komuś pomogły takie wynalazki w rzucaniu?
#pytanie #oniee
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@oniee: oczywiście, nie zapalilem ani jednego odkąd uzywam. A to będzie zaraz dwa lata.
Możesz kopcic kiedy chcesz, bo jest na tyle mniej szkodliwy, ze organizm będzie czuł, ze rzucasz. A nikotyne dostarczasz, to samo z nawykiem trzymania czegoś w rękach i ustach.
Wszyscy polecą Ci istick 20w i nautilus mini, w lekko ponad 200zl się zmiescisz.
Z eszlugiem jest łatwo, wyciagasz, bierzesz 3 buchy i chowasz. I nic nie
  • Odpowiedz
  • 1
@oniee: e-dym.pl, używasz normalnie - wlewasz liquid, podlaczasz do baterii i palisz. Te slangi to nazwy sprzetu
Atomizer: Aspire Nautilus Mini
Zasilanie: Eleaf Istick 20w
  • Odpowiedz
@oniee: clearek to to coś do czego wlewasz płyn, jest tego multum i w sumie każdy lubi co innego. Ten mój jest tani i solidny. Najważniejsze jest to jaki weźmiesz płyn i jak będziesz z tej efajki korzystał. Skoro drapało cie gardło to znaczy że miałeś albo jakiś c-----y płyn (za mocny, słabej jakości) albo nie zmieniałeś grzałek.
  • Odpowiedz
  • 2
@lorek123: ale gownianych baterii to Ty nie polecaj co

@oniee: bierz klasyczny zestaw albo doloz jeszcze do subtanka mini/nano i bedziesz mial wklad na przyszlosc co by swoje grzalki krecic

  • Odpowiedz
@lorek123: to ciesz sie tymi gownianymi sam ze soba. 95% osob pod tym tagiem nie poleciloby tego szajsu.

Mireczek pisze ze chce cos porzadnego, budzet ma, a Ty wyskakujesz z jakims patykiem z Chin.
  • Odpowiedz
@oniee: > To jest przecież ogromne. Będe na ulicy wyglądał jakbym wsadzał w------r do ust
http://the-best-electronic-cigarette-review.com/wp-content/uploads/2015/03/iStick-50W-Handcheck-Mini-Subtank-300x200.jpg

Ja mam takie cudo i to jest dopiero ogromne :D subtank + istick 50W. W subtanku mozesz kupowac grzalki albo krecic samemu, spory plus dla poczatkujacych. iStick 50W naladowany styka na 3dni i mozesz w miedzyczasie trzymac go na usb i uzywac jednoczesnie przez co bedzie naladowany ciagle :)
  • Odpowiedz
@apaczacz: polecam to co mi polecił znajomy jak zaczynałem, nie jara mnie wydawanie kasy na sprzęt za wyższą cenę bo ma naklejkę volish czy inną. Kolega budżet ma i zrobi jak chce, ja jestem poznaniak i marnować pieniędzy nie lubię.
@wonzki: no gdybym nie odczuwał to bym to rzucił w cholerę xD
  • Odpowiedz
@apaczacz: czuje się tu jak na jakimś forum dla audiofili, ludzie mnie zjechali, a w sumie argumentów konkretnych żadnych nie było. Próbowałem od znajomych palić na wypas modach i zwykłych z regulacją napięcia i nie czułem jakieś mega różnicy poza ewentualną chmura, która dla mnie nie musi być wielka na cały pokój.
  • Odpowiedz