Wpis z mikrobloga

@ryhu: jak dla mnie to ten drugi akurat celuje, ale co ja tam wiem, broń gładkolufową miałem w ręce tyle razy co ci policjanci pewnie. A tak serio, obejrzyj sobie film dokładnie, potem skonfrontuj z tym zdjęciem i zobaczysz czy gówno udowadnia
@ryhu: @franaa: Ani zdjecie, ani film nie musi nic udowadniac, chociaz udowania to ze odleglosc 15metrów do chlopaka, policjant z rozrzutem 70cm na tej odleglosci to nie policjant po szkoleniu, tylko ktos #!$%@?.
@rasmor: chyba argumenty Ci się kończą że próbujesz mnie sprowadzić do poziomu patoli, trochę z Ciebie kisnę. Nie wykluczam też możliwości że akurat jeden strzelał w powietrze (tak jak powinien) a drugi celował w niego (w końcu któryś musiał go trafić), chyba nie zaprzeczysz że któryś musiał w niego wycelować skoro trafił?
@ryhu: Nikt tu nikt nie pisze takiego, wszyscy prowadzą rzeczową dyskusję, a jedyną patolę jaką ktoś tu odwala to właśnie Twoje komentarze typu "#!$%@?ć POlicję, szach mat policyjne #!$%@?". Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, że negujesz fakt iż ktoś miał broń skierowaną w kierunku szyi tego chłopaka żeby w niego trafić xD Może faktycznie wierzysz w to co tam oglądasz w tych bajkach, ale dorośnij
@Adams_GA: No to perspektywa kolego. Kibica masz pod kątem. Policjanta po prawej masz w idealnym poziomie, z bronią równolegle do linii namalowanej na boisku. I po raz kolejny - mówię wylącznie o tym JEDNYM KONKRETNYM KADRZE. I przedstawianiem tego kadru jak dowodu na słuszność/niesłuszność dowolnej tezy.
napisałeś:

jak dla mnie to ten drugi akurat celuje, ale co ja tam wiem,

@Adams_GA: Tak celować też może tylko stępień. Piszesz, że strzelałeś z gładkiej. On twoim zdaniem celuje w tego gościa w kapturze?
@Adams_GA: Pisanej w taki sposób? Tak, mam. Czyli nie strzelałeś - polecam spróbować, będziesz być może wówczas w stanie ocenić tor lotu pocisku. I że ciężko się celuje stojąc bokiem do celu.
@Adams_GA: To co ci wklejam, ma takie samo odniesienie to tej sytuacji, jak wszystko co do tej pory napisałeś (czyli żadne) ale w ramach ciekawostki nt. lufy w dół a pocisku w górę, polecam wpisać w google dwa słowa: hop up.
@ryhu: Okej, ja rozumiem, że strzelając ze strzelby w pozycji bocznej mógłby trafić w rękę zamiast w klatkę piersiową, ale #!$%@? na pewno celując w nogi nie trafiłby w krtań no nie rób sobie jaj. Celował nie tam gdzie powinien i tyle o to się rozchodzi w tym zdjęciu
@vviktor_88: Ale trzeba być skończonym idiotą żeby tak myśleć- "Hurr durr dziś debil za ładowanie się na oddział policji, a jutro TY obywatelu, za papierek do kosza". Owszem policja nie jest od zabijania ludzi, to że debil dostał tak a nie inaczej to po prostu pech, ale to tak jak czepianie się kierowcy TIR'a że nie wyhamował przed debilem, który wlazł mu na czerwonym- "Bo jakby jechał osobówką, to debil by
źródło: comment_1lOetVYBIHddkzS6VIEduajKjqN43S74.jpg
@tellet: Jesteś takim manipulantem że aż mi się nie chcę z tobą dyskutować.
Po pierwsze. Nikt nie zaatakował policji
po drugie tak na prawdę nikt nie zaatakował nikogo
po trzecie, nie miał w ręku żadnego narzędzia, przedłużenia ręki.

Wbiegnięcie na murawę to jest WYKROCZENIE.
Idąc twoim tokiem myślenia
Za jazde bez biletu: czapa - przecież mógl bilet kupić
za przekroczenie prędkości: czapa - przecież mógł nie przekraczać
przeklinanie w miejscu publicznym:
@vviktor_88: No i nie dojdziemy do porozumienia, bo tak jak ja widzę stado zwierząt wybiegających na murawę i niszczących widowisko sportowe, przez które dość dużo rodzin po prostu boi się chodzić na mecze inne niż reprezentacji i z którego jeden miał pecha, że dostał nie tam gdzie powinien, choć na własne życzenie, tak ty widzisz "biednego" kibola, który został brutalnie zastrzelony przez policję, a "przecież on zły nie był (zawsze dzień
Jak czytam o tym jak to policjant zabił biednego kibica to mi się 2 rzeczy nasuwają:
Policjant, który strzelał zrobi karierę w wojsku albo służbach specjalnych. Ma naturalny talent strzelecki: trafił biegnącego kolesia z ok 15 m z broni gładkolufowej dokładnie w miejsce które uszkodził tętnicę no i jeszcze wygląda ti na wypadek. Naturalny talent juz ma pewnie ofertę z formozy :)
Druga rzecz chyba przydało by się u nas powszechne szkolenie
@vviktor_88: problem w tym, że kibic by musiał stać na linii bocznej boiska, żeby przeciąć się z twoją linią. Głębia i perspektywa, słyszałeś kiedyś o czymś takim?
@IreuN: Wyjmij #!$%@? z oczu. koleś ewidentnie celuje w tego typa.
Z resztą o czym my mówimy koleś miał przestrzeloną szyje a wykopki teraz chcą udownidnić że nikt do niego nie celował? Czy ja dyskutuje z normalnymi, rozumnymi ludźmi czy bandą gimbusów?