Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś robił podobną transkrypcję tego filmiku bo tagu nie śledzę, ale ja dopatrzyłem się następujących wydarzeń:

1:01 - pierwszy strzał
1:02 - sebix biegnie dalej
1:03 - dwa kolejne strzały(?) - sebix skacze sobie przed trybuną
1:04 - jeszcze dwa strzały(?) - sebix się zatrzymuje, policja wchodzi w obszar pomiędzy nim, a sektorem
1:05 - strzał i sebix dostaje, a następnie zaczyna spiepszać spiepsza.
1:06 do 1:27 - sebix jest martwy, ale jeszcze o tym nie wie, tu następuje cięcie.
1:28 - sebix leży w pobliżu środka boiska
1:29 - inne sebixy najbliżej niego spiepszają
1:30 do 1:43 - dwóch sebixów zamiast udzielić mu pomocy targa nim jak workiem ziemniaków w stronę swojego sektora, reszta sebixów w tym czasie spieprza na sektor. Sebixy nie tylko nie pomagają, ale są wręcz przeszkodą w udzielaniu pierwszej pomocy.
1:40 do 1:46 - odwracają postrzelonego leżącego już obok płotu sektora, chyba zaczyna do nich docierać co się stało
1:46 do 2:04 - seria gestów "ale przypał" + "no i co k... zrobiliście". Z conajmniej setki ludzi tylko jeden zainteresował się pomocą poszkodowanemu, ale chyba nie wie co robic.
2:04 do 2:12 - nie widać poszkodowanego sebixa
2:13 do 2:14 - ponownie widać sebixa, ale żaden z innych sebixów mu nie pomaga.
2:15 - jeden sebix, ten który wcześniej starał się mu pomóc ponownie do niego dociera
2:17 - do poszkodowanego dociera szpaler
2:19 - przy poszkodowanym sebixie jest już dwóch innych sebixów + policja
2:27 - do klęczących sebixów dołącza policjant i zaczyna udzielać pierwszej pomocy bydło za klatką wyzywa i przeszkadza rzucając czym popadnie.
2:33 - do ratujących dołącza drugi policjat z jakąś torbą, reszta sebixów nadal przeszkadza
2:50 - drugi z sebixów który wcześniej klęczał przy poszkodowanym teraz wygraża policji, pierwszy obok policjantów nadal pomaga poszkodowanemu. Reszta chołoty nie dość że nie pomaga to jeszcze przeszkdza.
3:19 - podchodzi trzeci sebix, nie koniecznie po to by pomóc, bardziej chyba by sprawdzić co się stało.

#knurow
maniac777 - Nie wiem czy ktoś robił podobną transkrypcję tego filmiku bo tagu nie śle...
  • 5
@miniek91: Z ostrą to bym nie szafował, ale strzał gumowymi powinien zostać oddany jeszcze przed 0:32.

Osobiście uważam, że policja powinna być na tyle stanowcza i skuteczna, a konsekwencje tak dotkliwe by płoty nie były potrzebne i wystarczyła namalowana na granicy boiska linia.
@maniac777: Ale to jest ludzka głupota... Czy byś wszedł do klatki z tygrysem?? podobnie jest tutaj, jak chcą się #!$%@?ć to niech idą na ring. Później taka a nie inna patologia w kraju że człowiek w nocy boi się wyjść na papierosa
@maniac777: Lepiej nie dałoby się tego opisać. Pomijając całą sprawę z strzałami i walką, gdyby nie tak wspaniali kumple, gość miał szansę przeżyć. Wystarczy, że zaczęli by mu od razu udzielać pomocy (chociażby zatamowanie krwawienia), no ale lepiej przecież ciągać go przez pół boiska, i obrzucić kamieniami policję.