Wpis z mikrobloga

Odwieczna beka z popierających Korwina i RN, którzy hejtują motzno w necie policję bo zabiła przypadkiem jednego kibola XD Najbardziej śmieszy mnie wpis Pana Wiplera, który zamieścił emocjonujący komentarz, grożąc polskim policjantom karą śmierci. Korwin lata w tv i mówi, że musimy mieć silną policję i armię bo inaczej nie da się sprawnie rządzić krajem, a kiedy wykonujący swoją pracę policjant zabija przypadkowo jakiegoś kretyna, który myli stadion z jakimś ringiem to jego "prawa ręka" ma nagle dupy ból. Strzał w kolano to za mało powiedziane. Patusy, które łamiąc wszelkie przepisy #!$%@?ą się na murawę by dać se po pysku, rzucać krzesłami, czy racami powinni liczyć się z tym, że policja będzie do nich strzelać, ale tym razem nie będą to jakieś gładkolufowe straszaki, ale ostra, normalna amunicja. Może wtedy choć trochę zapanujemy nad tym bydłem. Im mniej patusów, tym lepiej. Jestem przeciwko nadużywania władzy i siły przez policję wobec obywateli, którzy są niewinni, a tutaj było zupełnie inaczej. Potem Mati i Seba jeden z drugim czytają te gównowarte wpisy o tym, że policja w Polsce powinna za to beknąć i czują społeczne przyzwolenie na takie patologiczne akcje, no bo my "patrioci", "dobre chłopaki" hehe. Powtarzam - im mniej patusów tym lepiej. #kibole #knurow #wipler #jkm #bekazpodludzi
  • 3
@selena: Popieram Korwina, RN nie, ale tu się z Tobą trochę zgadzam. To że kogoś popieram nie znaczy że ich nie krytykuję. Wipler co #!$%@?ł to jego, tak jak powiedziałeś - strzał w kolano to mało powiedziane, ale tylko pozornie. Policja zachowała się bardzo dobrze, a ten który strzelał przecież nie strzelał żeby zabić, to że przypadkiem zabił patola to miły dodatek. Wydaje mi się że na takiej wrzawie można zebrać