Wpis z mikrobloga

No rzesz #!$%@?, nawet wykop efekt nie pomoże zebrać pieniędzy potrzebnych na onkologię po przeczytaniu wywodów "kibiców" odnoszących się meczu, na którym ktoś tam zginał.
Komentarze typu:

hurr durr słabo zabezpieczony teren


może gdyby nie było takiej patologii i marginesu społecznego, który tylko czeka na to żeby się #!$%@?ć jeden z drugim, to do takich sytuacji by nie dochodziło. Ponad to, nie rozumiem jak jeden człowiek z drugim, Polak z Polakiem, rodak z rodakiem, których dzieli tylko "pasja i miłość" do innych klubów mogą naparzać się przy tylko nadarzającej się okazji. Nie rozumiem jak można być takim #podludzie . Nic dziwnego, że tą ciemną masą łatwo manipulować.

nie rozumiecie idei bycia kibicem


Zaraz zaraz. Tutaj trzeba to rozdzielić, bo są "kibice" piłki nożnej oraz kibice innych sportów. Jeśli idea bycia kibicem drużyny piłki nożnej polega na tym o czym dość często się słyszy w mediach różnego typu, to ja dziękuję. Zamknąłbym ten cały chłam. Na przykład nie słyszałem żeby kibice drużyn siatkarskich #!$%@? się lub robili chlewnię na trybunach racami, wyzwiskami, wyrywaniem krzesełek itp.
Nawet na wiejskich meczach jakiś podklas piłkarskich, gdzie chyba większość gra dla przyjemność, muszą się znaleźć tacy co nie przeżyją bez tygodniowego walenia w mordę.

Do tego komentarz @sportingkielce , z innego wątku oderwany od sutyacji, bo chyba zaczęło mu brakować argumentów

Co ty pieprzysz. Ci jak to nazywasz pseudokibice to duma narodu. Gdyby iluzorycznie powtórzył się 1939 to właśnie ci pseudo jak ich nazywasz #!$%@? by sie z niemcami w obronie naszej Ojczyzny [...]


No faktycznie pięknie by robili za mięso armatnie, aż chciałoby się napisać "i w sumie byłoby po problemie"..
Dodatkowo nazywając policję psami itp sami siebie skazujecie na zaszczytne miejsce w #podludzie

Na zakończenie #gorzkiezale z innej beczki. Wszyscy sobie heheszkują z USA jakie to zamieszki tam są, bo policjant zabił murzyna. Tutaj jest to samo, ta sama dzicz i mentalność tylko kraj inny.

#tldr


#osiwiadczenie #kibole #kibice #policja #knurow
  • 1
  • Odpowiedz