Wpis z mikrobloga

#dublin #irlandia #strajk #komunikacjamiejska

Czo te matoły z Dublin Bus.. Zrobić 48-godzinny strajk na samym początku długiego weekendu, moim skromnym zdaniem to pasażerowie powinni zastrajkować, bo obsługuje ich najgorszy przewoźnik publiczny w całej Europie...

Swoją drogą Dublin wygląda jakoś inaczej bez piętrusów..
L.....n - #dublin #irlandia #strajk #komunikacjamiejska 

Czo te matoły z Dublin Bu...

źródło: comment_jnvfUiHjqaZi9x9rub4bxJTFGWq6x2fa.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Longan: Dlatego pracuję dzisiaj z domu - na szczęście mam taką możliwość. Ale jak dla mnie strajk niepoważny - przeciwko komu oni strajkują? Przeciwko pasażerom? Płacę za ich gównianą usługę jak za zboże, a oni mnie jeszcze za to w dupę kopią :D Może pozew zbiorowy? ;>
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Regis86: dublinbus i bus eirean będzie sądził się z SIPTU.
DB twierdzi ze straci 600k za dzień.

dobrze ze pociągi dzisiaj jeżdżą. W wekkebd nie ma pociągów na północ od Connolly bo linie remontują
  • Odpowiedz
@Regis86: Tak to prawda, zbiorą dzisiaj żniwa, oj zbiorą.. Ale jest też taka ciekawostka o której mało ludzi wie, a mianowicie dzisiaj i jutro można jeździć taksówkami UBERa za połowę ceny - właśnie ze względu na strajk, także polecam mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Właśnie zrobiłem 5 km na piechote z walizka i plecakiem do najbliższej stacji kolejowej. Szkoda ze nie wiedziałem o strajku wcześniej.
  • Odpowiedz
@maxmaxiu:

Przeciwko oddaniu co dziesiątej linii w prywatne ręce. Zwolnień się boją.


Boją się, że będą musieli zacząć pracować, trzymać się rozkładów, zatrzymywać się na przystankach i robić sobie przerwy pomiędzy kursami na zajezdni (a nie równo po czterech godzinach gdzieś w połowie trasy z autobusem pełnym ludzi spieszących się do pracy)
  • Odpowiedz