Wpis z mikrobloga

Patrzcie państwo 1990 rok a wyposażenie full. Nawet ma elektrycznie regulowane zagłówki, komputer spalania i namiastkę gps ;) A w Europie Passaty B3 ;) Wiadomo że bemka 7 miała wszystko ale Pontiac Grand Prix był autkiem zupełnie innej klasy.
#motoryzacja
Primoza - Patrzcie państwo 1990 rok a wyposażenie full. Nawet ma elektrycznie regulow...
  • 3
@takelbery: I masz rację. Do dziś autka z USA nawet te rocznikowo 2015 mają niskiej jakości plastiki. Zaskoczą się Ci co kupią Mustanga nowego. Tylko w tych za ponad 30k$ znajdziesz coś lepszego. Ale nawet jak postawisz Cadillaca STS obok VW Phaeton wyraźnie widać że europa lepiej sobie z tym radzi. Albo ja już tak polubiłem miękkie deski rozdzielcze. U nas obecnie wcale nie jest lepiej. Ostatnio miałem okazje pojeździć Vectrą
@Primoza: a zobacz sobie na audi a4 b5 z 95. Klimatronic, elektryka pełna (np może nie żaglówki ale to może być zbędny Bajer) ABS,poduchy powietrzne, komputer spalania itd też był, składane lusterka, nawigacją.. Możesz mieć co sobie zamarzysz a teraz pomyśl że jest jeszcze a6