Wpis z mikrobloga

Czo ten @chinski_upadek_japonii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio jarałam się na mirko, że sprawiłam sobie na urodzinki 3ds a on wysłał mi i @nokash parę gier do podziału :) Dziękujemy bardzo! Już się umówiliśmy z @nokash, że ja gram pierwsza i wyślę mu później.
Niestety nie mogę doczytać Twojego nazwiska, żeby odesłać Ci jakiś upominek podziękowalny, więc czekam na priv :)

BTW ten 3ds to jakaś magia xD budzę się o 6 i nie mogę spać dalej, taka jestem podekscytowana, że będę grała w pokemony xD Ostatni raz się tak jarałam w dzieciństwie, polecam, 10/10.

Aha jak ktoś chciałby zostać moim czydeesowym przyjacielem to proszę o friend code, będę sobie patrzeć na waszego ludzika i się cieszyć () Nie wiem jeszcze, czy posiadanie przyjaciół daje jakieś realne profity oprócz tego?

#nintendo #3ds #ds #cieszesie #alesuper
Pobierz KoriManiaczka - Czo ten @chinskiupadekjaponii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio jarałam się na mir...
źródło: comment_AhjzGQE9dLrIB7Ot9CaBzoJREmIS2EXd.jpg
  • 11
Aha jak ktoś chciałby zostać moim czydeesowym przyjacielem to proszę o friend code, będę sobie patrzeć na waszego ludzika i się cieszyć ()


@KoriManiaczka: dej friendcoda, moze Cie dodam bejbe. Będziesz grac z moim rózowym w pokemony xD