Wpis z mikrobloga

@Kormas: @Xune
Od miesiąca posiadam portfel z http://milerszyje.pl/portfelbezpodszewki.html
Generalnie porządne szycie, bardzo mocna i gruba skóra. Przetrwa wieki chociaż jej gładka powierzchnia naturalnie jest narażona na zarysowania. Jesli przy okazji celujesz w coś co nie wypycha kieszeni to polecam. Ja dodatkowo zamówiłem z bilonówką, którą trzymam w torbie lub w aucie i wyciągam za potrzebą.
Pobierz Eco999 - @Kormas: @Xune
Od miesiąca posiadam portfel z http://milerszyje.pl/portfelb...
źródło: comment_D5rwdlzRNiAqJBJns0LRRGR0s8UhlBYT.jpg
@Kormas: To prawda, bilonówka jak i portfel duże nie są. Trzymam tam zazwyczaj pare monet tak do 20zł. Od dawna zauważyłem, że w 90% przypadków płacę wszędzie kartą. Od Stacji benzynowej, kino, restauracje, kiosk Ruchu po już nawet Biedronkę.

- Dużo tego bilonu nie trzeba ze sobą nosić, bo po co? Bilonówka często leży w torbie lub w aucie i biorę ją jak mam kupić dziewczynie pare tulipanów gdzieś po drodze
Pobierz Eco999 - @Kormas: To prawda, bilonówka jak i portfel duże nie są. Trzymam tam zazwycz...
źródło: comment_5WwIEEXF5LCI5rLtbr98jiMI0V9MGlmK.jpg
@Eco999 Kojarzysz może kogoś kto ma modele z Bukszpanu? Przyznam że podobają mi się bardziej od milerowych, ale zastanawiam się czy jest warty tyle cebulionów, z drugiej strony jak już tyle płacić to do milerowego niewielka różnica jeśli lepszy jakościowo ( ͡° ʖ̯ ͡°) #modameska #eleganckimezczyzna #portfel
@Eco999: A mógłbyś cumplu powiedzieć jak gruby w centymetrach ten portfel jak go załadujesz tym co nosisz na codzień? I z dowodem rejestracyjnym czy bez? :D Na tym zdjęciu wyżej jest tak dziwnie uniesiony, jakby coś coś tam nie mieściło.