Wpis z mikrobloga

@sens: zaprzeczam, da się i sprawia mnóstwo frajdy. Jest inaczej, ale idzie się przyzwyczaić i grać zupełnie normalnie. Ale potwierdzam że sprawniej i precyzyjniej gra się myszką

@Lysy_z_Oporowa: wiadomo że nie mieliby większych szans, ale uwierz mi że celowanie na tych gałkach nie jest takie trudne :P Naprawdę idzie na tym grać normalnie
@franaa: póki co więcej headów wchodziło mi właśnie na padzie :D A snajperki na PC to już w ogóle nie potrafię wyczuć :P No nic, dzisiaj 3 dzień z wersją na PC, może podbuduję nieco moje ratio na poziomie 0,4 :D
@Andrew1706: To nie tylko sprawa niewprawnej ręki na myszce i klawiaturze. Statystycznie na PC-cie jest po prostu znacznie więcej wyjadaczy. A raczej odwrotnie - na konsolach jest statystycznie więcej ludzi, którzy grają casualowo i od czasu do czasu włączą sobie BF-a z padem w łapie na kanapie bez większej spiny i rywalizacji. Podobnie było wg mnie w Far Cry 3 nawet na PC - większość ludzi grająca w FC3, to gracze
@prostynick: ja pamiętam jak grałem w fc3 i raz miałem sytuację gdzie komputer wrzucił mnie do teamu, w którym ja sam grałem przeciwko całemu teamowi (to chyba było z 10 chłopa) i jeszcze robiłem multi kille :D Az się kumpel dziwił którego też jechałem.