Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki,

udało mi się stworzyć to nad czym tęga głowa @perlo z #wykobet głowił się od początku roku - AUTOMAT DO TYPÓW.

Pragnę przypomnieć, że obecnie wszystkie typy nie zależnie z jakiego źródła dostajecie są przesyłane do Was ręcznie!
Moje rozwiązanie pozwala na rozesłanie do zdefiniowanych odbiorców maila z typami w ciągu minuty od ich otrzymania.

Obecnie zastanawiam się na doborem typerów, tak aby jak najbardziej Was usatysfakcjonować. Istnieje również możliwość rozszerzenia go o powiadomienia sms oraz subskrypcji tylko wybranych typerów.

Wypełnijcie proszę poniższą ankietę, która pozwoli mi zorientować się jakie macie preferencje ;) http://goo.gl/forms/qffpXDjmZn

Osoby, które zostawią kontakt do siebie w formularzu i wyrażą zgodę - wezmą udział w testach, tak aby mogły się przekonać o skuteczności rozwiązania. Jeśli któraś z osób dodających swoje typy na wykopie jest zainteresowana współpracą - proszę o PW, możemy uruchomić dystrybucję Waszych typów przez automat.

Uwagi/pomysły/propozycje typerów proszę wpisać w ankiecie ułatwi mi to ogarnięcie wszystkiego.

Proszę o parę plusików, żeby post utrzymał się chwilę na górze, co zwiększy szansę na start projektu :)

Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy!
#bukmacherka #wykobetrozmowy #typyzorbity #kochampolskebodobrzetypuje #kochampatibodobrzetypuje
  • 19
@witekm: to ok, ale jeżeli o booma chodzi to po minucie jest już po ptokach, zresztą dimoik i tenis też bardzo szybko lecą, to by musiało być natychmiastowo, jeżeli ma mieć jakikolwiek sens
Nie ma sensu typy na ogracbukmachera czasami wpadaja 1-2min po otrzymaniu i nie da sie zlapac tylko niektore mecze. Tak samo jak ma ktos wykupione i dostaje typy to sa juz one czasami po nizszym kursie. Trzecia sprawa oststnio boombakset wprowadzil cos takiego ze jak otrzymujesz od niego typy to wysyla link i trzeba wejsc na strone zeby zobaczyc jego typy a na to nie ma automatu. Zamiast robic jakies zbedne automaty